Pies pokazał swoje prawdziwe oblicze
Źródło: youtube/FrivolousPancakes1

Przyłapała psa na najdziwniejszym zachowaniu. Jego reakcja na kamerę jest obłędna

9 Października 2020

Pies o imieniu Mr. Bubz zyskał niewyobrażalną popularność po tym, jak w sieci pojawiło się przezabawne wideo z jego udziałem. Właściciele czworonoga dobrze znali zmienne humorki swojego pupila, dlatego tylko czekali na idealny moment, aby przyłapać go na gorącym uczynku. Gdy w końcu im się to udało, Internet oszalał na punkcie "psa z piekła rodem". Jeśli nigdy nie widzieliście demona na własne oczy to koniecznie musicie zobaczyć ten film!

Pies nazywany Mr. Bubz to zwierzak, którego nie da się łatwo wyrzucić z pamięci. Biało-brązowy czworonóg jest na pozór zwykłym, przyjaznym pieskiem, który nie skrzywdziłby nawet muchy. Aż chciałoby się wziąć go w ramiona i mocno przytulić. Nic bardziej mylnego! Mr. Bubz skrywa tajemnicę, o której do tej pory wiedzieli tylko jego właściciela. Kiedy prawda nareszcie wyszła na jaw, ludzie nie potrafili powstrzymać salw śmiechu i pokochali go od pierwszego wejrzenia. Dzisiaj niezwykłego pupila obserwuje ponad 700 tysięcy użytkowników Instagrama. Wystarczy tylko jedno spojrzenie, aby raz na zawsze zapamiętać jego imię i charakterystyczną minę!

Dyrektor firmy nie wiedział, że w windzie jest monitoring. Bezlitośnie potraktował bezbronnego szczeniakaDyrektor firmy nie wiedział, że w windzie jest monitoring. Bezlitośnie potraktował bezbronnego szczeniakaCzytaj dalej

Pies stracił panowanie nad sobą

Niezapomniane nagranie, które sprawiło, że cały świat usłyszał o Mr. Bubzie przedstawia scenę, w której właściciel wyznaje pieskowi miłość. Mężczyzna trzyma zwierzaka pod paszkami i bawi się jego łapkami, powtarzając, jak bardzo go kocha. Kiedy zbliża się, żeby dać mu buziaka, mina psa wyraża więcej niż tysiąc słów. Nie trzeba być behawiorystą zwierząt, aby zrozumieć, że Mr. Bubz najwyraźniej nie jest fanem przesadnych pieszczot. Przez cały czas odsuwa się od opiekuna i zaczyna cicho powarkiwać, dając sygnał, że kończy mu się cierpliwość. Gdy sytuacja się powtarza, psiakowi zaczyna już drgać warga. Granica była już bardzo blisko! Powalający incydent z udziałem pieska był przez cały czas skrupulatnie dokumentowany przez właścicielkę, która nie spuszczała oka z pupila i nagrywała każdą, nawet najdrobniejszą zmianę w jego zachowaniu. Mężczyzna cały czas tulił zwierzaka, aż wreszcie pies nie wytrzymał.

DZISIAJ GRZEJE:1. Ważne: Weterynarz zdradził 8 wskazówek, aby zwierzęta mogły żyć dłużej
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Nauczyli go straszyć niedźwiedzie. Pies zrobił psikusa, spotkał sarenkę i zapomniał o całym świecie

Reakcja zwierzaka rozwala na łopatki

Doszło do momentu kulminacyjnego, który sprawił, że niejedna osoba wytrzeszczyła oczy ze zdumienia. Pies zaczął warczeć, robiąc przy tym przezabawne miny. Dopiero po chwili, zobaczył, że kamera jest wycelowana w jego stronę, a kobieta poinformowała go, że wszystko się nagrało. Tego już nie mógł znieść, puściły mu wszelkie hamulce. Dokładnie w tej chwili pokazał swoje prawdziwe, demoniczne oblicze! Przez ułamek sekundy Mr. Bubz wyglądał jakby coś go opętało. Okazuje się, że psiak bardzo często robi "szatańską" minę, chociaż nigdy nikogo nie gryzie. Najwidoczniej w taki sposób chce pokazać, jaki potrafi być groźny i żeby lepiej z nim nie zadzierać.

Fani czworonoga zostawili tysiące komentarzy pod nagraniem, zapewniając, że o mało nie spadli z krzeseł, gdy zobaczyli jego reakcję. Wiele z nich ogląda je ponownie, kiedy tylko ma gorszy dzień. Mamy nadzieję, że tym prostym akcentem Mr. Bubz sprawi, że Wasz humor również się poprawi!

ZOBACZ WIDEO:

Ważne: Weterynarz zdradził 8 wskazówek, aby zwierzęta mogły żyć dłużejWażne: Weterynarz zdradził 8 wskazówek, aby zwierzęta mogły żyć dłużejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Obcy kot ciągle hałasował pod drzwiami mężczyzny. W końcu wpuścił go do środka, ale finału nie przewidział
  4. Najbardziej samotny słoń na świecie w końcu będzie miał towarzystwo. Po 35 latach zerwą mu łańcuchy i przewiozą do nowego zoo
  5. Co robi kot sam w domu? Wzruszające nagranie ujawnia niewiarygodną prawdę
  6. Ujawnił ostatniego SMSa Anny Przybylskiej. Łzy same cisną się do oczu. "Ilekroć widzę na mapie Gdynię, to wtedy zawsze myślę o Ani"

Źródło: youtube

Następny artykuł