Wilczyca opłakuje śmierć kobiety
Źródło: screen shot/Youtube/Sarah and the Wolves

Ogromny pies położył się na grobie właścicielki. Ciężko powstrzymać łzy na widok jego rozpaczy

9 Czerwca 2020

Pies o imieniu Wiley jest podpiecznym sanktuarium dla wilków i krzyżówek psów i wilków prowadzonym przez Sarah Evarley. Kiedy Zmarła babcia kobiety, która również była bardzo związana z czworonogami, ogromny pies pogrążył się w żałobie. To, w jaki sposób zachowywał się na grobie zmarłej poruszył zarówno całą rodzinę, jak i rzesze internautów - wideo z cmentarza obejrzało ponad 9 milionów internautów.

Sarah prowadzi sanktuarium dla wilków i psiaków, które mają w sobie wilcze geny. Od blisko 10 lat pomaga zwierzętom udzielając im schronienia, zapewniając opiekę weterynaryjną i tworząc dla nich po prostu prawdziwy, kochający dom. Również rodzina kobiety jest zaangażowana w życie rozszczekanej hałastry. Wilki i pół dzikie psiaki wręcz uwielbiają swoich dwunożnych opiekunów. Kiedy pewnego dnia doszło do tragedii - babcia Sarah zmarła, nie tylko ludzie pogrążyli się w żałobie. To, w jaki sposób zachował się wilk na grobie kobiety, poruszyło miliony internautów. Wideo rozdziera serce.

Wilk kładzie się na grobie i... zaczyna opłakiwać zmarłą

O tym, że zwierzaki również przechodzą trudny czas żałoby, wiadomo nie od dziś. Zwierzęta przywiązują się do swoich ukochanych opiekunów, których uważają bardziej za członków rodziny. Tak też stało się w przypadku Wiley i babci opiekunki psa, dla której czworonóg stał się po prostu przyszywanym wnuczkiem. Łączyła ich bardzo głęboka więź. Jednak - kobieta była w bardzo sędziwym wieku i niestety zmarła. Rodzina kobiety zarejestrowała zachowanie psiaka w momencie, kiedy trafia w miejsce pochówku swojej ukochanej "babuni". Wiley kładzie się na grobie, na pyszczku czworonoga malują się rozpacz i cierpienie. W pewnym momencie Wiley zaczyna wydawać z siebie rozpaczliwe dźwięki.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
2. Pies znalazł w ziemi ogromną kulkę. Właściciel zamarł, kiedy usłyszał jej syczenie

Pies nie potrafił pogodzić się ze śmiercią ukochanej osoby i rozpaczliwie płakał nad jej grobem. Jego reakcję nagrano i opublikowano w mediach społecznościowych. Wideo chwyta za serce, widać jak zwierzak bardzo cierpi. Zobaczcie wzruszające nagranie. Ciężko nie powstrzymać łez.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Wiley leży na grobie, widać, że psiak cierpiWiley leży na grobie, widać, że psiak cierpi
screen shot/Youtube/Sarah and the Wolves

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  3. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze
  4. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  5. Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać
  6. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?

Źródło: Youtube/Sarah and the Wolves

Następny artykuł