Gliniana kula, która tak naprawdę jest jeżem
Źródło: Facebook/Brent Lodge Wildlife Hospital

Pies znalazł w ziemi ogromną kulkę. Właściciel zamarł, kiedy usłyszał jej syczenie

8 Czerwca 2020

Pies znalazł w ogrodzie dużą kulkę, zaczął się nią bawić. W pewnym momencie zabawka zaczęła wydawać z siebie podejrzane dźwięki i powiększyła się. Kiedy czworonóg przyniósł swoja zdobycz właścicielom, opiekunowie psa zaniemówili. W życiu nie widzieli czegoś podobnego.

Kiedy właściciele pewnego psa zobaczyli, czym bawi się ich podopieczny zaniemówili. Zwierzak przyniósł w pysku glinianą kulę, która syczała i poruszała się. Od razu odebrali psu nietypową zabawkę i uważnie jej się przyjrzeli. To nie była zwykła piłka ani kulka... Jaką tajemnicę skrywała?

Kulka syczała i poruszała się

Opiekunowie psa zaniemówili na widok tego, co zwierzak im przyniósł z ogrodu. Z uwagą zaczęli się przyglądać tajemniczej kulce, która była cała obtoczona w glinie i... syczała. Co więcej - wykonywała małe ruchy, a właściwie próbowała się poruszać. Dopatrzenie się, że ubrudzona błotem, ziemią i gliną "zabawka" była tak naprawdę jeżem zajęło trochę czasu. Kiedy właściciele psa odkryli prawdę o znalezisku, od razu zadzwonili do lokalnej organizacji zajmującej się dzikimi zwierzętami i przekazali jeżyka pod ich opiekę. Maluch był bardzo głodny, zestresowany i... zezłoszczony! Po trafieniu do ośrodka chował się przed weterynarzami i wolontariuszami i za nic nie chciał się rozwinąć. Kolczaste stworzenie musiało bardzo źle wspominać spotkanie z psiakiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Anna i Robert Lewandowscy mają psa? Na Instagrama trafiły zdjęcia uroczego czworonoga2. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować

Ostatecznie pracownikom Brent Lodge Wildlife Hospital udało się przekonać upartego zucha, żeby trochę się otworzył przed weterynarzami. Jeżyk został przebadany, nakarmiony, odpoczął w bezpiecznym miejscu i niebawem zostanie wypuszczony na wolność.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Z kulki zaczęły wyłaniać się łapki...Z kulki zaczęły wyłaniać się łapki...
Facebook/Brent Lodge Wildlife Hospital

Jeżyk został uratowany!Jeżyk został uratowany!
Facebook/Brent Lodge Wildlife Hospital

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziecko patrzy na psa i zanosi się śmiechem. Po chwili wszystko idzie nie tak, nagranie zwala z nóg
  2. Kto jest najlepszym przyjacielem człowieka: pies czy kot?
  3. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?
  4. Mały, przyjacielski kotek szuka domu. Czy maluch znajdzie kochającą rodzinę?
  5. Suczka błagała przechodniów o pomoc. W zaspie śniegu skrywała porażającą tajemnicę
  6. Czy pies może jeść awokado? Znacie odpowiedź?

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł