Pies stał się gwiazdą telewizji
Źródło: facebook/Angela Lally Labat

Zobaczył siebie w telewizji. Pies nie wytrzymał i zrobił zaskakującą rzecz

8 Maja 2020

Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Właścicielka szybko sięgnęła po telefon, by nagrać reakcję czworonoga. Internauci śmieją się, że zwierzę nie poradziło sobie ze sławą.

Historia psa o imieniu Bronn zachwyciła wszystkich miłośników czworonogów. Ten wesoły przedstawiciel mieszanej rasy labradoodle (mieszanki labradora i pudla) pokazał, co sława może zrobić z psa!

Pies zobaczył siebie w telewizji

Angela Labat, właścicielka Bronna, dostała nagranie wideo, które przedstawiało radosne zabawy jej malutkiego synka, Liama. Niespełna roczny chłopiec głośno się śmieje i zaczepia większego od siebie czworonoga. Ten cierpliwie znosi wszelkie harce, pilnując dziecka. Labradoodle spaceruje wokół Liama, czerpiąc radość ze wspólnych zabaw.

Bronn podskakuje obok chłopca, wywołując tym ogromny uśmiech na twarzy dziecka. Widać, że zwierzę świetnie się dogaduje z chłopcem. Od początku stali się wielkimi przyjaciółmi. Dziecko, które dorasta wraz z psem, zawsze rozwija ogromną wrażliwość i empatię. Czworonóg pokazuje maluchowi, jak działa świat i dzielnie znosi wrodzoną ciekawość Liama.

Te zabawy, które Angela Labat opublikowała na swoim profilu, zostały zauważone przez lokalną stację telewizyjną, która postanowiła wykorzystać te materiały w swojej produkcji. Bronn i Liam trafili do telewizji! Cała rodzina zgromadziła się przed ekranem, by wspólnie zobaczyć nagranie. Wszyscy byli ciekawi, jak wyglądali w niedalekiej przeszłości. A przede wszystkim kobieta była zainteresowana tym, jaka będzie reakcja Bronna na widok siebie w ekranie telewizora.

Labradoodle od razu zauważył, że dzieje się coś niepokojącego z telewizorem! Gdy na nagraniu pojawił się wizerunek należący do nikogo innego, tylko jego samego, pies od razu zaczął się niespokojnie wiercić. Wyraźnie zafascynował się tym niecodziennym widokiem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna udawał martwego. Chciał sprawdzić reakcję kota na jego śmierć
2. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Nagle pies zrobił coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Gdy tylko rozpoznał siebie i Liama, rzucił się na ekran, wskakując na wysoką szafę. Czworonóg wpadł w szał! Trudno było go uspokoić. Niespodziewana reakcja Bronna wyraża skrajne emocje, które nagle zawładnęły zwierzakiem. Niektórzy z widzów śmieją się, że nie każdy dobrze sobie radzi z rosnącą sławą...

Jak myślicie - jak Wasi milusińscy zareagowaliby na rosnącą popularność ich osoby?

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Reakcja psa była niesamowitaReakcja psa była niesamowita
facebook/Angela Lally Labat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili słodkiego szczeniaka i zabrali go do domu. Tydzień później porażająca prawda wyszła na jaw, nie było czasu do stracenia
  2. Czy psy powinny spać z dzieckiem w łóżku? Powinieneś wiedzieć o 3 rzeczach
  3. Wpuścili do domu rekina. Chcieli zobaczyć jak husky zareagują na żart
  4. Gwiazda "Gry o tron" przekazała pokaźną kwotę na schronisko. Suma zwala z nóg
  5. Znalazła przy drodze dwa małe szczeniaki. Kiedy poszła z nimi do weterynarza, zamarła słysząc diagnozę
  6. Małe rasy psów do mieszkania. 8 niedużych psów, które dobrze się czują w niewielkich domach

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł