Kto okaże serce Goździkowi?
Źródło: facebook/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie - wolontariat

Zwyczajny, czarny, niepodobny do żadnej rasy. Kto pokocha pięknego psa Goździka?

8 Maja 2020

Pies ze smutkiem spogląda w stronę swoich kolegów ze schroniska, które są zabierane przez nowych właścicieli. Dlaczego nikt nie interesuje się Goździkiem? Ile jeszcze dni spędzi w boksie w schronisku?

Goździk mieszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie już od 2019 roku. Miesiące mijają, nikt nie interesuje się tym czworonogiem. Wszystkich odstrasza jego wygląd - czarna sierść, zwyczajna postura, smutne oczy. Takie porzucone psy, zwykłe kundelki, jakich wiele na świecie, mają zawsze najciężej w schronisku. Praktycznie nikt nie zatrzymuje się przy boksie z Goździkiem. Czy uda się to zmienić?

Pies czeka na swoją szansę

Pracownicy schroniska nie ukrywają, że przykro się patrzy na taką obojętność. Podkreślają, że ten pies jest naprawdę fantastyczny! Uwielbia pieszczoty, kocha głaskanie, nie ma problemów z nakładaniem szelek i smyczy. Robi to, co każdy pies – kocha człowieka i spacery. Wystarczy spojrzeć w jego smutne oczy, by zobaczyć tęsknotę za prawdziwym domem. Z zazdrością spogląda na inne czworonogi, które radośnie są zabierane do nowych rodzin. On też chciałby poczuć, jak to jest być kochanym.

Ten przystojniak nie zawsze był taki otwarty. Trafił do schroniska w grudniu 2019 roku. Był dość wycofany i lękliwy. Miał problem z zaufaniem człowiekowi. Jednak po paru tygodniach udało mu się przełamać. Poznał kochających go ludzi, którzy otworzyli dla niego serca pełne miłości. Teraz wspólnie szukają domu.

Goździk to niewielki pies. Ma około 4-5 lat, nadaje się do mieszkania w bloku. Dużo życia przed nim, więc może związać się z kimś, przy kim zostanie już na zawsze. Goździk ma bardzo dużo do zaoferowania – przede wszystkim oczy pełne entuzjazmu, gdy widzi nowego człowieka.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna udawał martwego. Chciał sprawdzić reakcję kota na jego śmierć
2. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Goździk może wszystkim opowiedzieć, co to znaczyć być niezauważalnym w schronisku. Goście schroniska często widzą w nim tylko szarego kundelka, którego futro niczym się nie wyróżnia. Ot, pies jakich wiele. I przechodzą dalej. Schronisko w Żyrardowie robi wszystko, by w końcu ktoś zauważył tego fantastycznego kompana i dał mu szansę. Pies na pewno odwdzięczy się tym, co ma najpiękniejszego, czyli serce pełne nadziei i oddania.

Kontakt w sprawie adopcji: TEL: 46 855 25 82

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Goździk to fantastyczny piesGoździk to fantastyczny pies
facebook/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie - wolontariat

Lubi spacery i kontakt z człowiekiemLubi spacery i kontakt z człowiekiem
facebook/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie - wolontariat

Czeka na swoją szansęCzeka na swoją szansę
facebook/ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żyrardowie - wolontariat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili słodkiego szczeniaka i zabrali go do domu. Tydzień później porażająca prawda wyszła na jaw, nie było czasu do stracenia
  2. Czy psy powinny spać z dzieckiem w łóżku? Powinieneś wiedzieć o 3 rzeczach
  3. Wpuścili do domu rekina. Chcieli zobaczyć jak husky zareagują na żart
  4. Coraz więcej osób chce mieć psa ropuchę. Czworonóg żyje bardzo krótko
  5. Mężczyzna udawał martwego. Chciał sprawdzić reakcję kota na jego śmierć
  6. Dzieci w zatrważający sposób znęcały się nad psem. Czworonóg ledwo przeżył

Źródło: Facebook

Następny artykuł