Pies był sam w aucie
Źródło: unsplash/Tadeusz_Lakota

Założyli psu pieluszkę i zostawili go w rozgrzanym aucie. Działania mundurowych mogą oburzać

8 Maja 2020

Pies był zostawiony sam sobie w nagrzanym samochodzie. Nikt nie wierzył, że ktoś mógł na to pozwolić. Jednak nie tylko to jest w tej historii oburzające...

Ten widok był porażający. Samochód zaparkowano w samym środku tłocznego i gwarnego miejsca, obleganego przez setki turystów. Wszyscy mijali auto, ale tylko nieliczni zauważyli, że w środku jest uwięzione zwierzę.

Psa zostawiono w nagrzanym samochodzie

Jeden z oficerów śledczych przyznał, że nigdy nie widział tak przerażającego widoku w swojej 20-letniej karierze policyjnej. Jak się okazało, czworonóg został sam na kilka godzin. Właściciele zostawili go w pieluszce. W tym czasie udali się na spacery w Squamish. Okolica słynie z pięknych krajobrazów, podziwianych przez setki turystów.

Ludzie, którzy mijali auto, zauważyli, że zwierzę może nie przeżyć najbliższych minut. Nie wiadomo, jak długo było już w takim stanie. Wnętrze samochodu było niesamowicie mocno nagrzane, czworonóg nie mógł liczyć na żadną pomoc. Choć chciał się ochłodzić, był w pułapce – sam nigdy nie wydostałby się z tego miejsca. Przypuszcza się, że pies cierpiał tak już od dwóch godzin. Temperatura osiągała nawet 38 stopni Celsjusza.

- Służę już od 20 lat, ale nigdy nie widziałem, czegoś podobnego. Brak słów. To niewyobrażalne, że pies przez tyle godzin był w pieluszce. Nie wierzę, że można być aż tak nieodpowiedzialnym, by zostawić samego zwierzaka bez opieki w samochodzie – komentuje Jolain Percival, cytowany przez Global News.

Po chwili wrócili wezwani właściciele samochodu i uwięzionego zwierzaka. Ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych nie zostali wcale ukarani wysoką grzywną. Musieli zapłacić jedynie mandat w wysokości 300 dolarów. Co więcej, policjanci zwrócili im przerażonego psa. Zachowanie funkcjonariuszy policji zdumiało przechodniów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mężczyzna udawał martwego. Chciał sprawdzić reakcję kota na jego śmierć
2. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Czy policja postąpiła słusznie, nie wzywając odpowiednich służb ratunkowych w takim przypadku? Przecież zwierzę zostało wystawione na niewyobrażalne cierpienie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili słodkiego szczeniaka i zabrali go do domu. Tydzień później porażająca prawda wyszła na jaw, nie było czasu do stracenia
  2. Czy psy powinny spać z dzieckiem w łóżku? Powinieneś wiedzieć o 3 rzeczach
  3. Wyszedł na spacer. W krzakach usłyszał niepokojący płacz, który dobiegał z torby
  4. Małe rasy psów do mieszkania. 8 niedużych psów, które dobrze się czują w niewielkich domach
  5. Gwiazda "Gry o tron" przekazała pokaźną kwotę na schronisko. Suma zwala z nóg
  6. Zwyczajny, czarny, niepodobny do żadnej rasy. Kto pokocha pięknego psa Goździka?

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł