nagranie z monitoringu
Źródło: youtube.com/Band Jornalismo

Monitoring zarejestrował okropne wydarzenie. Kobieta w biały dzień postanowiła pozbyć się niepełnosprawnego psa

7 Września 2020

Pies został porzucony przez właścicielką. Prawdopodobnie nie wiedziała, że nagrywa ją miejski monitoring. Łzy cisną się do oczu, gdy widzimy jak okrutnie został potraktowany zwierzak. Kobieta ewidentnie chciała pozbyć się niepełnosprawnego psa, gdyż pewnie sobie z nim nie radziła. Biedne zwierzę zupełnie nie rozumie, co się wydarzyło.

Pies z niesprawnymi łapami został bezceremonialnie porzucony przez właścicielkę w biały dzień. Na nagraniu z miejskiego monitoringu zarejestrowano cały okrutny proceder. Widzimy, że kobieta w aucie wiozła dwa psy, jednak tylko jednego spotkał tak smutny los - tego niepełnosprawnego. Właścicielka wręcz wyrzuca go z auta, a biedne zwierzę nie wie, co ma ze sobą zrobić. Serce łamie się na taki widok.

Przygarnął bardzo otyłego owczarka niemieckiego. Niesamowite, jak go odmieniłPrzygarnął bardzo otyłego owczarka niemieckiego. Niesamowite, jak go odmieniłCzytaj dalej

Niepełnosprawny pies porzucony na ulicy

Na nagraniu z Portugalii widzimy, jak samochód zatrzymuje się na ulicy. Jest środek dnia. Z auta wysiada kobieta i wypuszcza z tylnego siedzenia dwa psy. Pierwszy wyskakuje ten zdrowy, poruszający się na wszystkich czterech kończynach. Drugiego, niepełnosprawnego wyciąga sama właścicielka, po czym gestem wskazuje pierwszemu psu, by wracał do pojazdu. Niepełnosprawny psiak także próbuje tam wskoczyć, jednak kobieta odgania go. Gdy pies próbuje wsiąść z nią z przodu, ta siłą go wygania - odpycha niepełnosprawne zwierzę, które potyka się i ląduje na pysku. Wtedy właścicielka szybko wsiada do auta i odjeżdża, a my widzimy tylko, jak pies nagle przestaje machać ogonem i zostaje całkiem sam na ulicy. Ten widok powoduje, że łzy same zbierają się w oczach. Co gorsza, później okazało się, że pies został zwrócony kobiecie jeszcze tego samego dnia. Jednak ta musiała bardzo go nie chcieć - po kilku godzinach wyrzuciła go znowu, tym razem w innym miejscu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
2. Właśnie się dowiedzieliśmy. Przykre informacje, miał przed sobą całe życie
3. Chihuahua nie chce się podzielić smakołykiem z drugim psem. Reakcja olbrzyma rozbraja

Monitoring wszystko zarejestrował

Wideo z monitoringu zostało w ciągu doby obejrzane ponad 10 milionów razy. Na szczęście dzięki temu wiemy, jak potoczyły się losy niepełnosprawnego psa. Lokalne serwisy informacyjne poinformowały, że zwierzak został znaleziony na ulicy przez mężczyznę, który od razu zareagował i zabrał go do siedziby organizacji pomagającym zwierzętom. Dzięki temu biedny psiak nie musiał błąkać się samotnie po mieście. Doniesiono także, że okrutna kobieta, która porzuciła psa jest prawdopodobnie żoną właściciela serwisu samochodowego znajdującego się nieopodal miejsca zajścia. To straszne, że ludzie wciąż decydują się na tak okrutne wobec zwierząt praktyki - zwłaszcza że świadomość społeczna wciąż rośnie i nie powinno dochodzić do takich sytuacji.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  2. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  3. Niebo dla fanów golden retrieverów. Największy piknik dla miłośników rasy jest najszczęśliwszym miejscem na świecie
  4. Mężczyzna chciał sprawdzić swojego psa, zaczął płakać. Reakcja golden retrievera topi serca
  5. Myśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawsze
  6. Kolejny zakaz w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu, są nowe informacje

źródło: indianexpress.com

Następny artykuł