zagadka z psem w kuchni
Źródło: rover.com

Tylko nieliczni są w stanie znaleźć psa. 98 proc. osób poddaje się po kilku minutach

7 Lipca 2020

Pies ukrył się na fotografii i w ogóle go nie widać. Zwierzę zamieniło się w kameleona, choć nie miało takiego zamiaru. Nawet właściciel miał problem, aby znaleźć na fotce ukochanego czworonoga. Nie każdy potrafi rozwiązać zagadkę. Spójrzcie!

Pies jest bardzo trudny do zauważenia. Zwierzę świetnie wtopiło się w tło, nie chce zostać zauważone. 98 proc. osób poddaje się po 10 minutach szukania zwierzaka i patrzy na gotową odpowiedź. Czy zaliczasz się do tych osób, a może potrafisz znaleźć czworonoga na zdjęciu? Dokładniej przyjrzyj się fotografii i postaraj się odnaleźć psiaka. Naprawdę on schował się w tym pomieszczeniu. To nie jest żadna podpucha!

Porzucił labradora po 10 latach. Zostawił przy nim kartkę z wyjaśnieniem, porażającePorzucił labradora po 10 latach. Zostawił przy nim kartkę z wyjaśnieniem, porażająceCzytaj dalej

Pies schował się w kuchni

Uwielbiamy dzielić się z Wami zwierzęcymi zagadkami. Na naszej stronie pokazywaliśmy już m.in. galopujące konie, latające motyle czy bałwany! Świetnie radzicie sobie z łamigłówkami, ale ta jest naprawdę trudna. Okazuje się, że 98 proc. osób poddaje się już po kilku minutach. Nie widzi na zdjęciu psa, który naprawdę tam się ukrył! Właściciel zapewnia internautów, że na fotce jest jego ukochana psinka. Zwierzę po prostu na chwilę zamieniło się w kameleona i postanowił zrobić wszystkim psikusa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bezdomny pies był na skraju śmierci. Podszedł do młodej pary, ich reakcja porusza do głębi
2. Usłyszała niepokojące dźwięki w kuchni. Gdy weszła i zobaczyła, co jej pies ma w pysku, pobladła

Gdzie schował się pies? Jeśli jeszcze nie zauważyłeś czworonoga, to polecamy spojrzeć na dół zdjęcia. Tak, pies schował się na podłodze, nie chodził po szafkach czy ścianach. Czworonóg ma po prostu ciemne umaszczenie i uwaga, rozwiązanie - wtopił się w dywan! Trzeba mieć naprawdę sokole oko, aby zauważyć czworonoga. To wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.

Czy udało Ci się znaleźć psa od razu, a może musiałeś skorzystać z podpowiedzi? My przyznajemy się, że dla nas też była to zagwozdka, choć łamigłówka zapowiadała się, że będzie prosta.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zagadkaRozwiązanie zagadki
rover.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można się rozpłynąć
  2. Beagle po 6 latach odnalazł swoją rodzinę. Scena spotkania psa z bliskimi wzruszy każdego
  3. Bezdomny pies był na skraju śmierci. Podszedł do młodej pary, ich reakcja porusza do głębi
  4. Ilona z "Rolnik szuka żony" ze stadem koni. Nie każdy wie, ile zwierząt jest na zdjęciu
  5. Z psiego koszmaru do lepszego życia. 7 czworonogów z Radys trafiło już do schroniska w Bydgoszczy
  6. Światowy Dzień Pocałunku. Mężczyzna skradł buziaka psu rasy husky, urocze wideo

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł