gang kotów atakuje
Źródło: youtube.com/ViralHog

Czarny pies zbliżył się do gangu kotów. Nagle zdarzyła się niespodziewana rzecz, musiał uciekać w podskokach

6 Października 2020

Pies był ze swoją właścicielką na spacerze. Przechodzili przez przedmieścia pełne domków jednorodzinnych, gdy nagle dostrzegli stojące na środku chodnika stado kotów. Zwierzaki miały najeżoną sierść i zajmowały całą jego szerokość. Wyglądały dość groźnie. Właścicielka nie dawała jednak za wygraną. Popychała swojego pupila wprost na nie, nagrywając zajście telefonem.

Pies niepewnie zbliżył się do grupy kocurów. Choć był dużo większy od nich, stanął naprzeciw czwórki wrogo nastawionych do siebie stworzeń. Czworonogi żyjące w naszych domach są tak odzwyczajone od agresji i potrzeby radzenia sobie w takich konfrontacjach, że biedny kundelek nie miał pojęcia jak ma się zachować. Mruczki wyglądały jak uliczny gang z hollywoodzkich produkcji lat 70. Robiły mocno odpychające wrażenie, widać było, że mogą sprawiać kłopoty.

Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak "potwór". Szczeniak otrzymał szansę, niewiarygodne, jak się zmieniłCzytaj dalej

Pies nie chciał podejść do grupy kotów

Czarny psiak nie chciał narażać się na atak ze strony czwórki nieprzyjaźnie wyglądających zwierząt. Na początku podszedł do nich, by lepiej się im przyjrzeć. Koty od razu najeżyły grzbiety, sycząc i prychając na intruza. Było jasne, że nie dadzą mu przejść tą stroną ulicy. Początkowa ekscytacja ustąpiła miejsca strachowi i niepewności. Pies zdawał sobie sprawę z tego, co miało się wydarzyć. Zawrócił i próbował przekonać swoją właścicielkę, by zrobiła to samo. Kobieta nie miała jednak zamiaru wracać do domu tą samą drogą. Zachęcała swojego pupila, by po prostu przeszedł obok nich. Zrezygnowany psiak w końcu poddał się i zrobił to, czego od niego wymagano. Gdy przechodził obok pierwszego z mruczków, wszystko wyglądało dobrze. Chwilę później jednak zwierzak rzucił się na niego z pazurami. Czworonóg musiał ratować się ucieczką od agresywnego przeciwnika. Właścicielka nie interweniowała w żaden sposób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Internauci krytykują właścicielkę psa

Kobieta została skrytykowana za swoje zachowanie. Po pierwsze, wątpliwości internautów wzbudził fakt, że wyprowadzała swojego pupila bez smyczy. Mimo, że pies był spokojny, nie mogła przewidzieć tego jak się zachowa. Na dodatek popychała go, by zrobił coś co wiązało się dla niego z dużym stresem, nie zważając na jego odczucia. Zwierzę mogło rzucić się na któregoś z kotów, niezależnie od tego jak skończyłaby się taka potyczka, któreś ze zwierząt z pewnością odniosłoby obrażenia. Na dodatek przez cały czas nie interweniowała, skupiając się bardziej na nagraniu, niż bezpieczeństwie swojego pupila.

ZOBACZ FILM:

Szczęśliwy podzielił się zdjęciem adoptowanego pitbulla. Niedługo potem do jego drzwi zapukała policjaSzczęśliwy podzielił się zdjęciem adoptowanego pitbulla. Niedługo potem do jego drzwi zapukała policjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Dantejskie sceny w niemal całej Polsce, żywioł uderzył z gigantyczną mocą. Ponad 36 tysięcy osób poszkodowanych

źródło: youtube.com

Następny artykuł