Smutny pies na spacerze
Źródło: Youtube/The Dodo

Suczka była zrozpaczona po stracie przyjaciela. Pewne spotkanie przerwało jej żałobę

6 Maja 2020

Pies i kot to na ogół mieszanka wybuchowa. Na ogół te zwierzaki nie żyją w zgodzie. Jednak zwierzęta na każdym kroku potrafią zaskoczyć swoimi zachowaniami.

Psiak o imieniu Flora to uroczy, puchaty olbrzym. Suczka jest bardzo przyjacielsko nastawiona do ludzi, ale też do innych stworzeń. Co więcej - połączyła ją niezwykła relacja ze zwierzakiem, z którym teoretycznie nie powinna żyć w zgodzie. Jednak pewnego dnia wydarzyła się tragedia.

Suczka straciła swoją najlepszą przyjaciółkę

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Flora i Dexter od razu poczuli że łączy ich głęboka więź. Nikogo by ten fakt nie dziwił, gdyby Dexter nie był... kotem! Poznali się, kiedy mruczek był już w sędziwym wieku. Kot miał 20 lat kiedy poznał suczkę, dla czworonogów to niestety oznacza jesień życia. Jednak Dexter zachował młodzieńczą werwę i z radością powitał nową domowniczkę. Co więcej - pokochał ją całym sercem.

Zwierzaki stały się nierozłączne. Nie tylko uwielbiały się razem bawić, ale spędzały ze sobą praktycznie każdą chwilę. Żyły ze sobą jak pies z kotem, ale nadając temu wyrażeniu zupełnie inne, nowe znaczenie. Flora i Dexter spali ze sobą, dbali o siebie, pomagali sobie w codziennej pielęgnacji, obdarzali się wyrazami największej czułości i przywiązania. Wydawało się, że tej dwójki żadna siła nie rozdzieli. Niestety, pewnego dnia wszystko uległo zmianie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beagle w ciężkim stanie trafił do schroniska. Wolontariusze zamarli na jego widok 2. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi

Dexter był już kocim staruszkiem i ku rozpaczy swoich właścicieli - pewnego dnia odszedł. Reakcja Flory na śmierć jej ukochanego kompana była rozdzierająca serce. Suczka całymi dniami płakała i popiskiwała, zwierzak przeżywał głęboką żałobę. Jej opiekunowie nie mogli patrzeć na cierpienie biednego zwierzaka i na wszelkie sposoby próbowali ją pocieszyć po jej wielkiej stracie. Niestety - bezskutecznie.

Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy w domu pojawili się nowi mieszkańcy... Cztery malutkie kociaki! Okazało się, że dla Flory ich obecność jest ogromną otuchą w cierpieniu. Suczka bez najmniejszego zastanowienia od razu zaopiekowała się maluchami i otoczyła je całą swoją troską. Zrobiła to, co wcześniej okazał jej Dexter. Bezwarunkową miłość i oddanie.

Z każdym kolejnym dniem spędzonym z maluchami, Flora zaczęła odżywać. Wciąż tęskni za Dexterem, ale ma nowy cel w życiu - pomoc w wychowaniu czterech rozmruczanych łobuzów!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Starszy pies chce nauczyć szczeniaka, jak się siada z gracją. Nagranie bawi do łez
  2. Skazali psa na wielkie cierpienie. Ich tłumaczenia są porażające
  3. Kupiła sfinksa za prawie 3 tysiące złotych. Gdy mruczek zaczął rosnąć, odebrało jej mowę
  4. Chciał zaimponować psu swoim talentem. Reakcja zwierzaka mówi sama za siebie
  5. Najbardziej agresywny pies na świecie? Chihuahua pokazuje wszystkim, gdzie ich miejsce

Źródło: The Dodo

Następny artykuł