stęskniony pies
Źródło: youtube.com/RM Videos

Pies płacze i przytula się do długo niewidzianej właścicielki. Łzy same płyną po policzkach

5 Listopada 2020

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka - wie o tym każdy, kto choć raz w życiu miał okazję opiekować się czworonogiem. Jednak mimo że wiemy, jak bardzo nasi pupile nas kochają, nie wszystkie wyrażają tę miłość tak wylewnie, jak pies z opisywanego nagrania.

Pies bardzo długo nie widział swojej pani. Suczka i jej właścicielka zostały rozdzielone z bardzo przykrego powodu. Kobieta z przyczyn osobistych nie mogła dłużej pozwolić sobie na utrzymywanie psa, głównie przez problemy z mieszkaniem. Kiedy jednak w końcu udało jej się pokonać wszystkie przeciwności losu, pies o imieniu Mya od razu został przetransportowany do nowego domu!

Uratowany labrador starał się przekazać ważną wiadomość. Ratownicy zdębieli, kiedy dowiedzieli się prawdyUratowany labrador starał się przekazać ważną wiadomość. Ratownicy zdębieli, kiedy dowiedzieli się prawdyCzytaj dalej

Pies spotkał panią po 3 latach

Przez cały ten czas właścicielka i jej ukochana suczka widziały się naprawdę rzadko. Kobieta wiedziała, że nie może oddać swojej przyjaciółki do schroniska i całkowicie z niej zrezygnować.

Postanowiła więc, że załatwi sprawę w inny sposób. Znalazła suni dom tymczasowy, o którym wiedziała, że dobrze zadba o ukochanego psa. Choć Mya była szczęśliwa u tymczasowych opiekunów, tęskniła za swoją panią.

Wychodzenie ze wszystkich kłopotów, uniemożliwiających kobiecie utrzymywanie psa zajęło jej trzy lata. W końcu nadszedł jednak ten dzień i nareszcie mogły znów zamieszkać razem!

Trzy lata to kawał czasu, zwłaszcza w psiej czasoprzestrzeni. Nic więc dziwnego, że powitanie jest tak wylewne! Jesteśmy świadkami, jak suczka przetransportowana samolotem w specjalnej klatce jest odbierana przez panią. Zniecierpliwiona kobieta nie mogła wytrzymać, aż strażnik otworzy transporter, a gdy w końcu się to dzieje, jesteśmy świadkami wzruszającej do łez sceny!

Suczka od razu zaczyna płakać i piszczeć na widok ukochanej pani. Natychmiast rzuca się jej w ramiona zupełnie jak małe dziecko i przytula się do wytęsknionej przyjaciółki. I pies i kobieta nie mogą powstrzymać wzruszenia.

Uścisk psa jest niesamowity, zwierzak w ogóle nie pozwala pani wyrwać się z jej objęć. Kiedy kobieta podnosi psa, ten nie przestaje płakać, a gdy próbuje postawić go na ziemi, psina nawet nie myśli o puszczeniu pani.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawyku
2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
3. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"

Czy pies tęskni za właścicielem?

To wideo to doskonały dowód na to, jak pies przywiązuje się do właściciela i za nim tęskni. Jeżeli wykazujemy się wobec czworonogów empatią i szacunkiem, te odpłacą nam się najpiękniejszą, najczystszą miłością, jaka tylko istnieje. Ale czy psy tęsknią w taki sam sposób, co ludzie?

Mimo że nie istnieją naukowe dowody, na to psy wyrażały tęsknotę w ten sam sposób co ludzie, łatwo jest zauważyć, gdy psu brakuje któregoś członka rodziny lub kogoś bliskiego. Pies jest wtedy przygnębiony, mniej skory do zabaw czy spacerów, czasami może odmawiać nawet jedzenia.

Nie wiadomo, jak ta suczka radziła sobie bez pani, ale patrząc na ich powitanie jedno jest pewne - ani kobieta, ani psina już nigdy nie będą chciały się rozdzielać!

ZOBACZ WIDEO:

Goryl nagle rzucił się na szybę oddzielającą go od ludzi. Tuż przed nią stała dziewczynka, wideo powoduje dreszczeGoryl nagle rzucił się na szybę oddzielającą go od ludzi. Tuż przed nią stała dziewczynka, wideo powoduje dreszczeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Adoptował ciężarną suczkę pitbulla. Nie mógł uwierzyć, gdy zaczęła rodzić
  5. Rząd podjął decyzję. Chcą zabić 17 milionów norek
  6. Jej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historię
  7. Najszybsze i najlepsze bułki pszenne. Zrobisz je w godzinę i zachwycisz całą rodzinę

źródło: youtube.com

Następny artykuł