Sanford zmienił się nie poznania!
Źródło: facebook.com/DallasDogRRR

Bezpański pies pokazał przepiękny uśmiech, gdy zrozumiał, że jedzie do domu. Zdjęcia chwytają za serce

4 Września 2020

Pies spędził długi czas w lodowatym boksie schroniska, będąc całkowicie sam. Stracił wszelką nadzieję na znalezienie nowego domu i nigdy nie pokazywał radości. Wszystko zmieniło się w chwili, gdy nowa rodzina postanowiła go zaadoptować. Czworonóg pokazał swoją prawdziwą twarz i podbił serca tysięcy osób.

Pies zamieszkujący przytulisko dla bezdomnych zwierząt w amerykańskim stanie Teksas od długiego czasu czuł się nieszczęśliwy. Sanford początkowo trafił do schroniska, w którym pracownikom instytucji brakowało środków na pomoc pupilom. Pies był w fatalnym stanie po tym, jak ktoś go potrącił. Ponadto, na jednej z nóg zwierzęcia znajdowała się otwarta rana po postrzale. Starszy czworonóg nie machał ogonem na widok mijających go ludzi i spuszczał wzrok na lodowatą posadzkę. Wyglądał jak istny obraz rozpaczy. Jego losem zainteresowała się pewna wolontariuszka przynależąca do Dallas Dog - Rescue.Rehab.Reform, która przejęła opiekę nad zwierzęciem.

30 beagli zostało uratowanych z laboratorium. Łzy napływają do oczu gdy widać, jak reagują na wolność30 beagli zostało uratowanych z laboratorium. Łzy napływają do oczu gdy widać, jak reagują na wolnośćCzytaj dalej

Pies jednym uśmiechem skradł serca wszystkich

Pracownicy placówki, do której trafił Sanford byli pewni, że w jego życiu musiało dojść do traumatycznych zdarzeń. Po tym, jak zadbali o jego zdrowie rozpoczęto procedurę adopcyjną zwierzęcia. Wolontariusze z przykrością pogodzili się z tym, że zapewne niewiele osób zainteresuje się adopcją psiaka o tak złamanej psychice, jednakże, wkrótce przeżyli ogromne zdziwienie, gdy pewna kobieta zapragnęła przygarnąć go do swojego domu. Od tej pory życie Sanforda zmieniło się o 180 stopni.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Potraktował kota w nieludzki sposób, teraz pożegna się z wolnością. Niewiarygodne, dlaczego tak postąpił
2. Budynki doszczętnie zniszczone, drzewa powyrywane z korzeniami. Burze dewastują właśnie Polskę

Decyzja w sprawie adopcji starszego psiaka zakończyła się pomyślnie, dlatego krótko po wyjściu ze szpitala, 1 marca 2019 roku pupil pojechał do swojego nowego domu tymczasowego. Wielokrotna właścicielka adopciaków - Karen Velazquez postanowiła dać zwierzakowi drugą szansę, dlatego Sanford stał się jej 53 podopiecznym! Odkąd zamieszkał ze swoją nową opiekunką, Sanford lub Sanfee, jak to bywa pieszczotliwie nazywany, zmienił się nie poznania. Już tego samego dnia, w którym został adoptowany zaczął się uśmiechać!

- Od tamtej pory uśmiech nie schodzi mu z pyszczka! Myślę, że od chwili, gdy trafił do mojego domu zrozumiał, że znalazł się w bezpiecznym miejscu - powiedziała Velazquez w wywiadzie dla The Dodo.

Opiekunka 10-letniego Sanforda zapewnia, że czworonóg idealnie odnajduje się wśród innych zwierząt, dorosłych oraz dzieci i ma w sobie klasę prawdziwego dżentelmena. Piesek wciąż czeka na rodzinę, która przygarnie go na stałe.Mimo to, każdy dzień u boku swojej tymczasowej opiekunki wywołuje w nim ogromną radość, którą dzieli się ze wszystkimi wokół. Ten psiak jest idealnym przykładem na to, że uczucie bycia kochanym potrafi diametralnie odmienić każdego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sanford w schroniskuSanford w schronisku
facebook/dallasdogRRR

Sanford to teraz zupełnie inny pies!Sanford to teraz zupełnie inny pies!
facebook/dallasdogRRR

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowy produkt z PRL trafi znowu na sklepowe półki. Fani zacierają ręce
  2. Porażające nagranie z udziałem Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. „Żeby mój Conanek nie zobaczył”
  3. Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie
  4. Kot nie przestawał krzyczeć, kiedy trafił do schroniska. Bał się, że znów spotka go okropny los
  5. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  6. Znajdź dziecko na zdjęciu. Test, który powali wszystkich na kolana

źródło: theanimalclub.net, facebook.com

Następny artykuł