Kobieta pokazała środkowy palec do kamery
Źródło: reddit com/thecharliezard/

Porzuciła psa w schronisku, odwróciła się do kamery i pokazała palec. Nie została anonimowa

4 Sierpnia 2020

Pies został porzucony pod schronisko przez swoją właścicielkę. Kobieta nie przejęła się tym, co pomyślą o niej pracownicy placówki, dlatego wykonała wulgarny gest w stronę kamery. Nagranie upubliczniono. Na reakcję społeczeństwa nie trzeba było długo czekać.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka - tak przynajmniej mawiają Ci, którzy darzą swoje czworonożne pociechy ogromną miłością. Niestety, nie wszyscy mogą pochwalić się empatią wobec zwierząt. Przykładem obojętności na losy potrzebujących istot stała się kobieta, która dopuściła się szokującego czynu. Na nieszczęście dla niej, o jej ordynarnym zachowaniu wkrótce usłyszał cały świat.

Dziewczynka otrzymała od rodziców małego yorka. Wideo zwala z nóg. Dziecko marzyło o własnym pieskuDziewczynka otrzymała od rodziców małego yorka. Wideo zwala z nóg. Dziecko marzyło o własnym pieskuCzytaj dalej

Kobieta podrzuciła swojego psa pod schronisko

Schronisko jest miejscem wyjątkowo smutnym, mieszkają w nim zwierzaki, które z najróżniejszych przyczyn zostały porzucone, stały się bezdomne czy ciężko zachorowały. Każda z przebywających tam istot ma swoją indywidualną historię, która potrafi łamać serca. Jednym z nowych mieszkańców, który dołączył do schroniska w Nowej Południowej Walii w Australii stał się piesek w typie rasy amstaff. Zwierzę było zadbane, zdrowe, choć zdezorientowane sytuacją, w której się znalazło. Jak się okazało, jego poprzednia właścicielka podrzuciła go do pod sam budynek instytucji i zrzekła się do niego praw. Dowodem było bulwersujące nagranie z monitoringu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób
2. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka3. Dlaczego kot budzi cię rano i w nocy? 5 najważniejszych powodów

Odwróciła się w stronę kamery i pokazała środkowy palec

Nagranie pochodziło z kamery zainstalowanej w specjalnym pomieszczeniu, w którym ludzie mogą zostawić niechciane zwierzę. Powstanie takiego pokoju ma przeciwdziałać częstemu precedensowi, jakim jest przywiązywanie zwierząt do ogrodzenia. Na nagraniu widoczna jest scena, w której nieznana kobieta pozostawia wystraszonego amstaffa i wychodzi dziarskim krokiem. Przed samym opuszczeniem pomieszczenia wyjmuje telefon i robi sobie pamiątkowe zdjęcie z wystawionym środkowym palcem w stronę kamer. Jest to wystarczający dowód na to, że kobieta działała z premedytacją. Niestety, porzucony psiak nie miał wszczepionego chipa, dlatego ustalenie tożsamości jego właściciela było trudnym zadaniem. Jednakże, z pomocą przyszli internauci, którzy masowo udostępniali wstrząsające nagranie z monitoringu ośrodka. Zdemaskowanie niezidentyfikowanej kobiety stało się światowym priorytetem w Internecie. Jak się okazało, amstaff należał do pewnego mężczyzny, który wyjechał na wakacje i zostawił swojego czworonoga pod opieką siostry. Niestety, na obecną chwilę nie wiadomo, czy wulgarna kobieta z nagrania i siostra opiekuna psa jest tą samą osobą.

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta z nagraniaKobieta z nagrania
reddit com/thecharliezard/

Porzucony amstaffPorzucony amstaff
reddit com/thecharliezard/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Pies zagląda do trumny właściciela. Dokonuje strasznego odkrycia
  3. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  4. Zaczęła kopać w ziemi, nie chciała odejść. Kotka wykopała prawdziwy skarb
  5. Buldog francuski i jego niewiarygodny talent. Internauci oniemieli z zachwytu, wideo
  6. Justyna Steczkowska skrytykowana za rozmnażanie kotów. "Co za bezmyślność", internauci nie dowierzają
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł