Niepełnosprawny piesek został porzucony dwukrotnie w ciągu jednego dnia
Źródło: twitter/crimeldn

Porzucili niepełnosprawnego psa dwa razy w ciągu tego samego dnia. Dramatyczne nagranie, jak mogli?

3 Sierpnia 2020

Pies z amputowanymi przednimi kończynami został porzucony przez swoich właścicieli na poboczu drogi. Bulwersujące zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring miejski. Jak się później okazało, dla czworonoga był to już drugi raz tego samego dnia.

Pies, tak jak człowiek, może zachorować na poważną chorobę, która w znacznym stopniu będzie utrudniać mu codzienne funkcjonowanie, niekiedy następstwem takiej choroby jest amputacja. Na całe szczęście, dzięki fachowej opiece i miłości ze strony opiekuna, zwierzę nadal może czerpać wiele radości z życia. Niestety, nie wszyscy właściciele zwierząt domowych chcą podejmować się aż tak ogromnej odpowiedzialności, a co poniektórzy całkowicie umywają od niej ręce.

Kotka-złodziejka została złapana na gorącym uczynku. Właściciel przecierał oczy z niedowierzania, kiedy ujrzał jej drogocenny łupKotka-złodziejka została złapana na gorącym uczynku. Właściciel przecierał oczy z niedowierzania, kiedy ujrzał jej drogocenny łupCzytaj dalej

Właścicielka porzuciła psa na poboczu

Stycznia tego roku w sieci opublikowano nagranie z monitoringu miejskiego z miejscowości Sao Leopoldo w Brazylii. Kamery zarejestrowały oburzające zdarzenie z udziałem białej kobiety i jej dwóch psów, które doprowadziło setki tysięcy internautów do szału. Na materiale filmowym widać, jak w bocznej alejce zatrzymuje się biały samochód, z którego wysiada niezidentyfikowana kobieta, sprawiająca wrażenie, jakby była w pośpiechu. Kobieta otwiera tylne drzwi pojazdu, ze środka momentalnie wyskakuje ciemny pies, jednak w aucie znajduje się również inne zwierzę.

DZISIAJ GRZEJE:1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
2. Noworodek krzyczał w kołysce. Nieprzewidziana reakcja shiba inu chwyta za serce
3. Kotek przeszkadzał psu podczas robienia zdjęcia. Reakcja golden retrievera zaskoczyła wszystkich

Kierująca pojazdem wyciąga je w pośpiechu na zewnątrz i wyrzuca na asfaltowe pobocze. Od razu można zauważyć, że wyciągniętym zwierzęciem jest biały pies, który ma tylko trzy łapy, z czego przednia jest ekstremalnie zdeformowana. Kobieta wkłada z powrotem ciemnego czworonoga do auta, a niepełnosprawnego pupila odpycha tak, że upada pyskiem na chodnik. Zdezorientowany pies patrzy, jak auto odjeżdża, próbuje za nim biec, ale jego niepełnosprawność mu na to nie pozwala. Widok porzuconego zwierzęcia, starającego się ze wszystkich sił wrócić do swoich właścicieli doprowadza do łez, a nagranie zostało udostępnione tysiące razy na mediach społecznościowych w celu odnalezienia sprawcy tak straszliwego czynu. Poruszeni internauci w mig okrzyknęli kobietę "najokrutniejszą osobą na świecie", a także napisali, że "w piekle znajdzie się dla niej specjalne miejsce".

To już drugi raz tego samego dnia

Niepełnosprawny piesek o imieniu Tintin został znaleziony przez okolicznego przechodnia. Funkcjonariuszom udało się zidentyfikować właścicieli i niedługo potem postawić im zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi im grzywna i kara pozbawienia wolności od 3 do 12 miesięcy. Jednakże tym, co jest najbardziej szokujące w tej historii jest to, że Tintin był porzucony dwukrotnie tego samego dnia. Innym razem mąż kobiety z nagrania usiłował pozbyć się niechcianego czworonoga. Pies został przejęty przez schronisko w Patas Guerreras. Pomimo traumatycznych doświadczeń, których doznał w ciągu tak krótkiego czasu Tintin nie stracił pogody ducha. O jego adopcję starało się aż 30 rodzin, dlatego szybko znalazł nowego właściciela, który obdarzył go wielką miłością.

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski potwierdził. W tym tygodniu zaczynają się masowe kontrole, będą też ważne zmiany
  2. Gigantyczny pies i malutki kotek spotkali się na ulicy. Nagranie pokazuje finał starcia, trudno powstrzymać łzy
  3. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
  4. Zaczęła kopać w ziemi, nie chciała odejść. Kotka wykopała prawdziwy skarb
  5. Buldog francuski i jego niewiarygodny talent. Internauci oniemieli z zachwytu, wideo
  6. Orangutan próbował powstrzymać buldożer niszczący jego dom. Nagle spadł na zimie. Dramatyczne nagranie
  7. Nie żyje legenda Warszawy. Żegnają ją tysiące Polaków

Źródło: newshub.co.nz

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł