Pies miał obklejony pysk taśmą
Źródło: youtube/STRAY PAWS

Pies uciekał ulicami z zaklejonym pyszczkiem taśmą. Prawda okazuje się porażająca

1 Września 2020

Pies z zaklejonym pyszczkiem został zauważone przez przechodniów, kiedy biegał po ulicach i zatrzymywał nadjeżdżające samochody. Zwierzę nie mogło otworzyć pyska, ponieważ znajdowała się na niej czarna taśma izolacyjna oraz szczelnie zawiązany drut. Wolontariusze rozpoczęli akcję ratunkową, która trwała aż 6 godzin. Historia psa okazała się być szokująca.

Pies biegający wolno po jednej z ulic w Azji wywołał ogromne poruszenie w okolicznych mieszkańcach. Zwierzę wchodziło na jezdnie, raz po raz zmuszając kierowców do gwałtownego hamowania. Jednakże, to jego wygląd przykuł największą uwagę wolontariuszy, podejrzewali, że pies uciekł z objęć śmierci. Co wcześniej się z nim działo?

Nastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażająNastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażająCzytaj dalej

Pies miał zaklejony pysk taśmą izolacyjną

Czworonóg miał zaklejoną pysk i sprawiał wrażenie nieoswojonego z warunkami panującymi na zewnątrz, dlatego osoby dokumentujące akcję ratunkową psa podejrzewają, że zwierzę cudem uciekło z okolicznej rzeźni. Drut oraz taśma izolacyjna ma za zadanie uniemożliwić zwierzęciu wycie o pomoc czy próby zaatakowania pracowników zakładu uboju zwierząt. Niestety, jest to częsta praktyka w tego typu miejscach, która wywołuje u przetrzymywanych zwierząt niewyobrażalny ból, nie inaczej było w przypadku odnalezionego kundelka. Pies uciekał w popłochu przed osobami, które próbowały mu pomóc, gdyż w swoim życiu człowieka kojarzył jedynie z wielkim cierpieniem. Mężczyźnie oraz znajomym, który wzięli udział w akcji ratunkowej w końcu udało się złapać zwierzę po 6 długich godzinach gonitwy.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Mył okna na wysokości. Nagle po drugiej stronie zobaczył tygrysa

Schwytanego psa nazwano Balboa i natychmiastowo przewieziono do kliniki weterynaryjnej w celu przeprowadzenia badań. Diagnoza nie pozostawiała wątpliwości - zwierzę cierpiało wskutek wbijającego się drutu, który wkrótce został usunięty z jego ciała. Po tym zabiegu lekarze wdrożyli antybiotyki i leki przeciwbólowe, aby Balboa w jak najszybszym czasie wrócił do pełni sił. Piesek już po kilku dniach zaczął czuć się dużo lepiej i okazywał pracownikom kliniki wdzięczność za bezinteresowną pomoc. Rany na jego pysku szybko zaczęły się goić, a Balboa pokazał, że potrafi zaufać człowiekowi na nowo. Proces adopcyjny psiaka zostanie rozpoczęty, kiedy tylko stan zdrowia Balboy się ustabilizuje.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Macie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśnia
  2. 15-latka wyglądała starzej od własnej babci. Genialna metamorfoza odmieniła jej życie. Wideo pokazuje, że efekty są zniewalające
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Andrzej Duda pilnie zwołuje Radę Gabinetową. Robi się bardzo poważnie

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł