Pies i koty
Źródło: screen z youtube/viral hog

Olbrzymi pies spotkał na swojej drodze gang kotów. Wszystko się nagrało

1 Września 2020

Pies spotkał na swojej drodze gromadę kotów. Do tej pory nie miał z nimi styczności, jednak tym razem udał się na spacer inną drogą. Opiekunka wyciągnęła telefon, chcąc nagrać, co się stanie. Czy psiak zaatakował zwierzaki?

Pies szedł spokojnie, jednak nie był prowadzony na smyczy. Tuesday, bo tak nazywa się zwierzę bardzo pilnował się swojego opiekuna, więc nie było takiej potrzeby. Pies był ogromny, ale według opisu był jeszcze szczeniaczkiem. Oznacza to, że dopiero poznawał świat, nie wiedział, czego można się spodziewać, ufał ludziom, ale czy innym zwierzętom?

Owczarek spotkał na swojej drodze dziki. Nie wszystko poszło zgodnie z jego planemOwczarek spotkał na swojej drodze dziki. Nie wszystko poszło zgodnie z jego planemCzytaj dalej

Pies spotkał gromadę kotów

W pewnym momencie psiak spotkał na swojej drodze gromadę kotów. Zwierzę nie wiedziało jak się zachować, w końcu mruczków było dużo więcej. Koty zaczęły syczeć, najeżyły się, mogły za chwilę zaatakować. Ich miny wiele powiedziały o ich nastawieniu. Przestraszony szczeniak wycofał się, nie pogonił mruczków.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Nastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażają

- Każdego dnia spacerujemy tą samą drogą po okolicy, ale ten dzień był specjalny. Kiedy wstałem zobaczyłam pełny księżyc, ale niestety nie świecił się tam, gdzie chodzimy, więc zabrałem psa na inną trasę. Tam spotkał koty! Nie ma co ukrywać, że koty nie były zadowolone widokiem szczeniaka - czytamy w podpisie wideo.

Choć sytuacja wyglądała na niebezpieczną, to właściciel psa dodał, że żadne ze zwierząt nie zostało skrzywdzone podczas kręcenia tego filmiku. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy pod filmikiem. Niektórzy stwierdzili, że opiekun i pies będą mieć wielkiego pecha, bo spotkali 3 czarne koty. Też wierzycie w przesądy?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzak
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Policjant uratował niezwykle rzadkie zwierzę. Jest chronione na terenie naszego kraju
  4. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  5. Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku
  6. Zginęła cała rodzina. Wielki wybuch na wschodzie Polski. Prawdziwy horror

Źródło: youtube, planetapolska.com/

Następny artykuł