pies
Źródło: Facebook/ Dorota Szymańska

Wzruszająca historia z Polski. Właściciele przez pół roku szukali zaginionego psa, który odnalazł się w Radysach

1 Lipca 2020

Pies o imieniu Kokos zaginął bez śladu. Zrozpaczeni właściciele rzucili się w wir poszukiwań, jednak bez skutku - ich ukochany pupil przepadł. Mijały kolejne miesiące, opiekunowie Kokosa powoli zaczęli tracić nadzieję na odnalezienie czworonoga. Pewnego dnia stało się coś, co zmieniło ich życie o 180 stopni. Nie spodziewali się, że zaginięcie ich psa oraz skandal związany ze schroniskiem w Radysach mogą mieć ze sobą cokolwiek wspólnego.

Pies o imieniu Yeti został uratowany ze schroniska w Radysach. Piękny psiak o pięknej, biszkoptowej sierści praktycznie od razu mógł trafić do adopcji. Wolontariusze nagłośnili jego sprawę i intensywnie szukali domu dla towarzyskiego, ślicznego psiaka.Nie musieli długo czekać na to, aż zgłoszą się liczni chętni. Jednak nie mogli spodziewać się tego, co nastąpiło. Po psa zgłosiły się bardzo szczególne osoby. I okazało się, że czworonóg wcale nie jest tym, kim wszystkim się wydawało, że jest.

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachLabrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachCzytaj dalej

6 miesięcy temu zaginął im pies, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli kiedy wybuchł skandal w Radysach

Od wybuchu skandalu związanego ze schroniskiem w Radysach, cała Polska żyje tym, co dzieje się w mazurskiej miejscowości. Codziennie w mediach pojawiają się kolejne wieści z przytułku, a do adopcji trafiają odratowane psiaki. Jednym z nich był puchaty Yeti, niewykastrowany i niezachipowany psiak, który całe szczęście był w na tyle dobrym stanie, że szybko mógł rozpocząć poszukiwania nowego domu. Zdjęcia uroczego czworonoga obiegły internet, do wolontariuszy zgłaszało się mnóstwo osób oczarowanych Yetim. W tym - jego pierwsi właściciele!

Po zobaczeniu psa łudząco podobnego do zaginionego pupila, właściciele skontaktowali się z fundacją, która przygarnęła czworonoga. Okazało się, że Yeti to tak na prawdę Kokos. Psiak zaginął w grudniu, w okolicach Mszczonowa. W jaki sposób zwierzę znalazło się w zupełnie innym województwie? To pozostanie już na zawsze tajemnicą... Zarówno wolontariusze, jak i właściciele byli w szoku. Pies uratowany z psiego piekła w Radysach był ich ukochanym podopiecznym. Całe szczęście zwierzak przeżył pobyt w niesławnym schronisku i i wrócił do kochającej rodziny, która szukała go miesiącami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii

2. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii

Mimo, że Kokos był bardzo źle traktowany w Radysach i został bardzo zaniedbany, udało mu się zachować zdrowie i przyjazne nastawienie. Na nowych zdjęciach nie ma już śladu po kołtunach w sierści i smutnej iskierce w oku, które pojawiły się podczas jego pobytu w koszmarnym schronisku. Teraz można z powrotem dostrzec w Kokosie całe psie szczęście, jakim wcześniej z siebie epatował. Pies został też zaczipowany. Pamiętajmy, aby robić to przy adopcji zwierzęcia, wtedy odnalezione nie trafi do schroniska. Życzymy szczęścia Kokosowi i jego właścicielom!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kokos"Bezpański" pies trafił do Radys
Facebook/ Dorota Szymańska

kokosPies wrócił do właścicieli
Facebook/ Dorota Szymańska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  2. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  3. Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka
  4. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

źródło: Facebook/Dorota Szymańska

Następny artykuł