Tonący pies w studni
Źródło: screen shot/Youtube/Animal Aid Unlimited, India

Pies tonął w studni, tracił siły. Brawurową akcję ratunkową obejrzało kilkadziesiąt milionów internautów

1 Czerwca 2020

Pies tonął w wielkiej studni. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach do niej wpadł oraz ile czasu spędził w groźnej pułapce, jednak kiedy ratownicy przybyli na miejsce nie mieli najmniejszych wątpliwości. Zwierzak znajdował się na granicy życia i śmierci.

Kiedy pracownicy hinduskiej organizacji Animal Aid Unlimited India otrzymali zgłoszenie o tonącym psu, nie zwlekali ani chwili. Ratownicy od razu ruszyli we wskazany adres. To, co zobaczyli wprawiło ich w osłupienie. Pies, uwięziony w głębokiej studni walczył o życie, jednak jego siły były na wyczerpaniu. Niewiele brakowało, a stałoby się najgorsze.

Tonący pies tracił siły

Wolontariusze zrobili coś niesamowitego. Jeden z nich zsunął się na linie w głąb studni, nastawił specjalną siatkę przygotowaną dla psa i pochwycił słabnącego, zmarzniętego i przerażonego zwierzaka. Całość brawurowej akcji ratunkowej została uwieczniona na nagraniu, a wideo udostępnione na Youtubie. Filmik poruszył rzesze internautów. Rzeczywiście - widok walczącego o życie, słabnącego z każdą sekundą psa mrozi krew w żyłach. Po wydobyciu psiaka z jego więzienia, wolontariusze niezwłocznie przetransportowali go do lokalnego schroniska, gdzie została mu udzielona opieka weterynaryjna. Gołym okiem widać głębokie uczucie, jakim wybawcy psiaka obdarzyli wycieńczone walką o życie zwierzę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chihuahua urodził się bez dwóch przednich łapek. Weterynarz poradził właścicielom, aby ją uśpić 2. Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę z filmu Disneya. Właścicielka nagrała reakcję, rozkłada na łopatki

Wideo dokumentujące brawurową akcję obejrzało kilkadziesiąt milionów widzów. Historia tonącego psa, który gdyby nie odwaga i poświęcenie dobrych ludzi niechybnie by zginął, wyciska łzy z oczu. Mamy nadzieję, że zwierzak trafi do kochającego domu.

Pamiętajcie - jeżeli widzicie zwierzaka w potrzebie, reagujcie. Możecie zgłosić zdarzenie pod nr 112 albo lokalnej organizacji pro zwierzęcej.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Pies tracił siły, cudem uniknął śmierciPies tracił siły, cudem uniknął śmierci
screen shot/Youtube/Animal Aid Unlimited, India

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu schował się słodki psiak. Zadanie wydaje się banalnie proste, ale tylko nieliczni potrafią go szybko znaleźć
  2. Kundelek przebiegł 40 kilometrów, aby wrócić do umierającego właściciela. Dalsze zachowanie psa chwyta za serce
  3. Ktoś porozrzucał kiełbasę z gwoździami na osiedlu. Właściciele drżą o swoje zwierzaki
  4. Po śmierci właściciela trafił do ciasnego kojca, później do schroniska. Czy pies znajdzie w końcu kochający dom?
  5. Kiedy właściciel zmarł, chihuahua trafiła do schroniska. Jego codzienny rytuał chwyta za serce, ciężko nie płakać
  6. Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego

Źródła: newsner.com; webniusy.com

Następny artykuł