pies leży
Źródło: instagram/pizza_and_prs_85

Wybudowała psu ogródek, który był jego marzeniem. Reakcja psa ze schroniska wzrusza do łez

1 Czerwca 2020

Pies o imieniu Bentley nie miał szczęścia w życiu. Czworonóg czterokrotnie był adoptowany, jednak za każdym razem trafiał z powrotem do schroniska. Kiedy po raz piąty ktoś zdecydował się dać mu szansę, szybko odkrył, dlaczego w poprzednich domach pies nie dogadywał się z właścicielami. Duży zwierzak potrzebował dużo miejsca. Bentley marzył o własnym ogródku...

KaTarra Taylor była piątą właścicielką psa o imieniu Bentley. Kobieta spotkała zwierzaka w schronisku i od razu się w nim zakochała. Wiedziała, że ma ciężką przeszłość i już cztery razy był adoptowany, a później wracał do przytuliska. KaTarra chciała dać mu jednak lepsze życie. Nie mogła zostawić biednej psinki w boskie. Widać było, że bardzo tam cierpi.

Kobieta wybudowała psu ogródek

Pies był bardzo wycofany i miał sporo lęków, jednak dzięki ciężkiej pracy każdego dnia radził sobie coraz lepiej. KaTarra i Bentley stawali się przyjaciółmi. Widać było, że pies świetnie czuje się w towarzystwie nowej opiekunki. Kobieta szybko odkryła, czego zwierzakowi, który nie jest chucherkiem brakuje. Bentley ważył ponad 50 kilogramów. Tak wielki pies potrzebował miejsca i przestrzeni. Ale jak to zrobić w małym mieszkaniu?

Kobieta nie miała miejsca w środku, ale miała je na zewnątrz. Mały taras, zawsze niezagospodarowany postanowiła przekształcić w "duży" piękny ogródek. Poprosiła o pomoc swojego chłopaka, który pozbył się betonu. Na jego miejsce została wysypana ziemia i położona trawa. Wszystko wyglądało idealnie.

- Nie mogłam pozwolić sobie na dom z dużym podwórkiem, ale pomyślałam, że przecież mogę przekształcić to patio w mały ogródek – mówi KaTarra Taylor.

Kiedy pies zobaczył zielony ogródek, nie potrafił być bardziej szczęśliwy. Bentley od razu podbiegł na trawę, po czym położył się na niej i leżał tak kilka godzin. Pies potrzebował swojego, zielonego miejsca, które do tego było sporych rozmiarów. KaTarra Taylor zapewniła mu takie. Sądząc po zdjęciach w sieci, Bentley jest cały czas pod wrażeniem.

DZISIAJ GRZEJE: 1.York - charakter, umiejętności, zachowanie, cena, wszystko, co musisz wiedzieć
2.Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę z filmu Disneya. Właścicielka nagrała reakcję, rozkłada na łopatki

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oooh #MCM ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez KaTarra Taylor (@pizza_and_prs_85)

Wyświetl ten post na Instagramie.

So happy ❤️

Post udostępniony przez KaTarra Taylor (@pizza_and_prs_85)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu schował się słodki psiak. Zadanie wydaje się banalnie proste, ale tylko nieliczni potrafią go szybko znaleźć
  2. Kobieta znalazła przed domem dwa transportery. Kiedy zajrzała do środka, poznała przykrą prawdę
  3. York - charakter, umiejętności, zachowanie, cena, wszystko, co musisz wiedzieć
  4. Bezpański kot wskoczył mężczyźnie na kolana. Reakcja zadziwia
  5. Swoim szczekaniem uratował rodzinę z rocznym dzieckiem. Pies ostrzegł przed wielkim pożarem
  6. Chihuahua urodził się bez dwóch przednich łapek. Weterynarz poradził właścicielom, aby ją uśpić

Źródło: thedodo, kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł