pies
Źródło: reddit.com/r/Whatcouldgowrong

Chciała pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Szybko pożałowała, że do sesji wykorzystała psa

15 Października 2020

Pierścionek zaręczynowy jest przedmiotem marzeń wielu osób. Nic więc dziwnego, że kiedy już trafi w ręce przyszłej żony bądź męża, obdarowana osoba ma chęć pochwalić się zaręczynami. Ta kobieta miała prosty, choć dość dziwaczny pomysł i chciała zaprezentować swój pierścionek na pyszczku ukochanego psa. Szybko pożałowała.

Pierścionek zaręczynowy to nie byle co, a każdy z nas widział chyba, jak narzeczeni chwalą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Również bohaterka artykułu miała chęć zaprezentować wszystkim fakt, że właśnie stała się narzeczoną, jednak coś poszło nie tak. Być może pod wpływem emocji wpadła na pomysł prezentacji pierścionka, który nie był do końca przemyślany.

Pracownica schroniska nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo z monitoringu pokazało prawdę o jej pracyPracownica schroniska nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo z monitoringu pokazało prawdę o jej pracyCzytaj dalej

Pierścionek zaręczynowy kontra pies

Praca ze zwierzętami wcale nie jest łatwa, nic więc dziwnego, że podejmują się jej tylko najwytrwalsi. Wielu właścicieli, którzy próbowali na własną rękę nauczyć czegoś swojego zwierzaka, przekonało się, jakich pokładów cierpliwości wymaga to zadanie. Ta szczęśliwa narzeczona nie przemyślała tego, gdy chciała pochwalić się pierścionkiem. Postanowiła do wyjątkowego ogłoszenia wykorzystać swojego golden retrievera. Na nagraniu widzimy, jak kobieta kładzie pierścionek zaręczynowy na pyszczku swojego psa, by zrobić zdjęcie. Niestety, pomysł okazał się strzałem w kolano.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pracownica schroniska nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo z monitoringu pokazało prawdę o jej pracy
2.
Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni 3. Myślała, że kupiła słodkiego szczeniaczka. Już po kilku miesiącach odkryła, jak wielki błąd popełniła

Sztuczka poszła niezgodnie z planem

Pies, który zrozumiał, że ma siedzieć nieruchomo, przez chwilę faktycznie się słucha. Jednak już po chwili dobiegający z tyłu głos mężczyzny musiał go bardzo rozproszyć, bo golden retriever wykonuje manewr, w wyniku którego pierścionek zaręczynowy ląduje prosto w jego pyszczku! Nagranie kończy się dźwiękiem pełnym trwogi wydanym przez panią psa. Nie do końca wiadomo, czego się spodziewała, traktując pierścionek, niczym smaczek dla psa. Komentarze internautów są rozbrajające, jednak część z nich słusznie martwi się też o zdrowie golden retrievera.

- Pies powiedział "tak"!

- Och, okej. Teraz robię sztuczkę... tada!

- To naprawdę sprawiło, że ciśnienie mi się podniosło, dlaczego kładziesz mu to na nos, jakby to był smakołyk? To wyłącznie twoja wina.

Miejmy nadzieję, że sytuacja miała jednak pozytywne zakończenie - psu nic się nie stało, a kobieta odzyskała pierścionek zaręczynowy.

ZOBACZ WIDEO:

Następny artykuł