Pelikany
Źródło: Facebook/Twinnies Pelican and Seabird Rescue

Para pelikanów przez 6 lat czekała na pisklę. Pracownik postanowił im pomóc, niebywałe jak

15 Października 2020

Dwa pelikany mierzyły się z bardzo znanym wśród par problemem. Nie mogły mieć własnego potomstwa, wszystkie próby kończyły się niepowodzeniem. Pelikany starały się o pisklę przez 6 lat. Widząc ich problemy, pracownicy organizacji zajmującej się ptakami postanowili im pomóc. Niebywałe, co stało się dalej.

Problem pelikanów był znany pracownikom sanktuarium dla ptaków. Zwierzęta nie mogły począć własnego potomstwa, niestety nie wiadomo, dlaczego nie udawało im się. Widząc ich zmagania, jeden z pracownikow postanowił pomóc ptakom zostać rodzicami. Podrzucił im jajo, licząc na to, że pelikany je zaakceptują. Szybko wyszło na jaw, że nie mylił się, ptaki perfekcyjnie zaczęły opiekować się jajem. Maluch jeszcze nie przyszedł na świat, a pelikany już stały się rodzicami.

Owczarek niemiecki zginął w niewyobrażalnych cierpieniach. Policja zatrzymała 19-latkaOwczarek niemiecki zginął w niewyobrażalnych cierpieniach. Policja zatrzymała 19-latkaCzytaj dalej

Pelikany zostały rodzicami

- Pan Percival (imię pelikana) nigdy nie poddał się, aby mieć własne dziecko. Współczuliśmy mu, to było bardzo smutne widząc go, kiedy inni zostawali rodzicami. Postanowiliśmy zrobić coś wspaniałego dla taty pelikana, chcieliśmy go uszczęśliwić - napisano na Facebooku.

Pracownicy podrzucili im jajo, a pelikany od razu je pokochały. Pisklę przyszło na świat we wrześniu. Mr Percival był bardzo szczęśliwy, że w końcu został tatą. Miał pękać z dumy. Widząc jego szczęście pracownicy nie kryli łez wzruszenia. W końcu po 6 latach pelikany zostały rodzicami. Tak długo o tym marzyły!

- Jesteśmy bardzo z niego dumni, kiedy widzimy jak młode pisklę rośnie. Pan Percival chodzi pływać i łapie dla dziecka małe rybki, aby je nakarmić - czytamy dalej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak gorąco jeszcze nie było. Strażacy zapozowali ze zwierzętami do kalendarza na 2021 rok
2. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3.
Cena najnowszych czapek z wizerunkiem buldoga zwala z nóg. Internauci są wstrząśnięci pomysłem Rozenek

Długa droga pelikana do zostania ojcem

Pan pelikan przeszedł długą drogę do zostania ojcem. Gdyby nie pracownicy sanktuarium, którzy zauważyli, że zwierzę je haczyki i straciło skrzydło, być może zwierzę by nie przeżyło. Na szczęście po wielu latach udało mu się zostać tatą. Wszyscy są dumni z pelikana, który świetnie spisuje się w nowej roli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jessica z "Rolnik szuka żony" zmieniła się nie do poznania i otworzyła własny biznes. Fani nie szczędzą jej komplementów
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Dlaczego pies śpi w nogach? Powód jest bardzo przemyślany
  4. Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewać
  5. Kot nie był przekonany do niemowlęcia. Któregoś dnia podszedł do niego i zrobił niezwykłą rzecz
  6. Premier Morawiecki wprowadził nagłe obostrzenia. Wiele miast w czerwonej strefie, nikt się nie spodziewał

źródło: animalchannel.co

Następny artykuł