Owczarki były zszokowane płaczem dziecka
Źródło: youtube/The Pet Collective

Owczarki niemieckie pierwszy raz usłyszały płacz dziecka. Ich reakcja bawi do łez

12 Sierpnia 2020

Owczarki niemieckie zaskoczyły swoją empatyczną reakcją, kiedy po raz pierwszy w życiu usłyszały płacz dziecka. Ich właściciele zwijali się ze śmiechu.

Owczarki niemieckie są zwierzętami żyjące w stadach, dlatego przywiązują się do ludzi, w szczególności swoich opiekunów, których traktują jak członków grupy. Psiaki przykładają bardzo duże znaczenie do relacji z innymi zwierzętami i ludźmi, dlatego płacz dziecka jest dla nich alarmem nie do zignorowania. Opiekunowie zaniepokojonych zwierzaków opublikowali w sieci nagranie, które udowadnia, że ta rasa psów potrafi wykazać się ogromnym współczuciem wobec najmłodszych.

Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?Czytaj dalej

Owczarki niemieckie przeżyły szok, gdy usłyszały płacz dziecka

Trzy dostojne owczarki niemieckie bawiły się pomarańczową piłką w salonie, kiedy ich właściciele wpadli na zabawny pomysł. Okazało się, że pupile nigdy wcześniej nie słyszały charakterystycznego dźwięku, który wydaje z siebie płaczące niemowlę. Opiekunów zżerała ciekawość, więc postanowili przekonać się na własne oczy, jak zareagują ich psiaki. Jedna z osób znalazła w sieci nagranie płaczu dziecka, które dała do posłuchania swoim czworonożnym przyjaciołom. Ich reakcja była nie do uwierzenia!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Schwytali je i sprzedali do parku rozrywki. W końcu nastąpiła wielka zmiana dla wielorybów
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Kiedy psiaki usłyszały płacz wydobywający się z głośnika telefonu, stanęły jak wryte. W ich oczach pojawiło się zdumienie pomieszane z przejęciem, a z pyska jednego z owczarków wypadła piłka. Zwierzęta podświadomie czuły, że dziecku, które płacze może dziać się coś niedobrego, dlatego szukały sposób, aby mu pomóc. Owczarek o pięknym, ciemnym umaszczeniu i pomarańczowych oczach zbliżył się w stronę kamery i nadstawił głowę, żeby lepiej słyszeć nieznajomy dźwięk. Krzyki i płacz dziecka nie słabły na sile, dlatego pies cały czas kręcił głową i stawiał uszy na baczność, wyglądając przy tym jak nietoperz. W końcu nie wytrzymał i rzucił się w stronę telefonu, jakby prosił, żeby jego właściciel przestał go wkręcać. Opiekunowie wykręcili swoim czworonogów naprawdę niezły numer!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzję

Źródło: cesarsway.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł