owczarki wyrzucone
Źródło: YouTube/Sidewalk Specials

Skandal. Wyjechali za granicę, owczarki potraktowali jak śmieci. Nie mieści się w głowie, co im zrobili

18 Października 2020

Owczarki Sky i Zena zostały potraktowane w okrutny sposób przez właścicieli. Ci wyjechali za granicę i pozbyli się psów w sposób, jaki nie mieści się w głowie. Zwierzęta zostały potraktowane jak śmieci, żadne ze stworzeń nie zasługuje na taki los.

Pracownicy organizacji pro zwierzęcej znaleźli dwa wystraszone owczarki niemieckie na śmietniku. Psy były przerażone, zlęknione, głodne i spragnione. Widać było strach w ich oczach, bały się o siebie, o swój dalszy los. Szybko wyszło na jaw, że rasowe psy miały dawniej swoje domy. Ale właściciele porzucili zwierzęta, kiedy musieli opuścić USA. Nie znaleźli dla nich odpowiednich domów, pozbyli się psów jak przedmioty.

Umówiła się z ciężarną, aby kupić psa. Rozegrał się dramat, teraz zostanie skazana na śmierćUmówiła się z ciężarną, aby kupić psa. Rozegrał się dramat, teraz zostanie skazana na śmierćCzytaj dalej

Co zrobić z psem, kiedy nie możemy się nim zająć?

Właściciele psów zachowali się w skandaliczny sposób. Wyrzucili owczarki, nie interesując się ich dalszym losem. Psy mogły szybko zachorować, wpaść pod samochód, umrzeć z głodu czy z pragnienia. Ale dla opiekunów nie była to żadna przeszkoda przed podjęciem zatrważającej decyzji. Od teraz owczarki były zdane wyłącznie na siebie. Opiekowały się sobą najlepiej jak potrafiły.

Opiekunowie powinni poszukać im domów zastępczych, wystawić ogłoszenia w sieci czy na tablicach informacyjnych w okolicy. Mogli też zaprowadzić zwierzaki do schroniska, gdzie pracownicy za darmo przyjęliby psy do siebie. Po podpisaniu odpowiednich dokumentów, właściciele mogą zrzec się praw do czworonoga. Jeśli ktoś nie może zaopiekować się zwierzakiem, to sto razy lepiej zrobi postępując w ten sposób, niż wyrzucając go na bruk.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
3. Czy psy kochają ludzi? Naukowcy już wiedzą, zaskakująca prawda

Pracownicy organizacji zajęli się zlęknionymi owczarkami i zabrali do siebie. Suczki w wieku ok. 2 lat szukają nowych domów. Skye i Zena świetnie się razem dogadują, powinny być adoptowane w komplecie. Psy dużo przeszły, nie należy ich ze sobą rozdzielać.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Myślał, że znalazł małe szczeniaczki. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna
  4. Najstarsze koty w schronisku znalazły nowy dom. Razem mają 42 lata
  5. Dlaczego psy jedzą kamienie? Powód odbiera mowę, można je oduczyć
  6. NASA pokazała strój do podboju Księżyca. Niewiarygodne co znajdzie się w środku

Źródło: pawmygosh/YouTube

Następny artykuł