Owczarek i corgi
Źródło: youtube/Pet On Tube

Banda szczeniaków napadła na owczarka niemieckiego. Biedaczek nie miał gdzie uciec, wszystko się nagrało

30 Listopada 2020

Owczarek niemiecki został otoczony przez grupę wesołych szczeniaków. Pląsające rozrabiaki o krótkich nóżkach przeprowadziły zmasowany atak, zapędzając dużo większego czworonoga w kozi róg. Opiekunowie zwierzaków byli bezradni w obliczu tak uroczego widoku. Nagranie z szalonego pościgu zrobiło furorę w sieci.

Owczarek niemiecki o imieniu Happy stał się prawdziwą gwiazdą w Internecie. Niestety powodem sławy nie była bohaterska postawa czy intrygująca umiejętność, którą pupil mógłby się popisać przed innymi zwierzakami.

Suczka zyskała popularność przez swój kompletny brak odwagi w zetknięciu z bandą malutkich psiaków rasy welsh corgi pembroke.

Adoptowany chłopiec wybuchł płaczem, gdy usypiano jego suczkę. Wtem wyznał mamie wstrząsającą prawdęAdoptowany chłopiec wybuchł płaczem, gdy usypiano jego suczkę. Wtem wyznał mamie wstrząsającą prawdęCzytaj dalej

Owczarek niemiecki rzucił się do ucieczki przed szczeniakami

W ostatnim czasie na platformie YouTube pojawiło się urocze nagranie z Chin dokumentujące próbę ucieczki owczarka niemieckiego przed pięcioma szczeniętami.

Pogoń za dużo większym psem była dla maluchów świetną zabawą, choć w tamtej chwili zaskoczona Happy z pewnością nie wydawała się przesadnie szczęśliwa, jak sugerowałoby to jego imię. Właścicielka owczarka nic nie mogła poradzić w tej "niebezpiecznej" sytuacji. Choć początkowo próbowała uspokoić swojego futrzaka, z czasem po prostu stanęła z boku wraz z pozostałymi spacerowiczami, przyglądając się komicznej obławie na jej pupila.

- Zawsze była dość nieśmiała. Kiedy była szczeniakiem, zawsze uczyłam ją, żeby nie był wrogi wobec innych. Cieszyłam się, że Happy ich nie atakowała i ciągle ich unikała - wyjaśniła Pani Wang, właścicielka owczarka.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nieśmiały Happy podbił serca internautów

Już na pierwszy rzut oka widać, że corgi nie miały złych intencji wobec swojego większego kolegi. Szukały jedynie nowej rozrywki, a przesadnie wystraszony owczarek, który za wszelką cenę unikał z nimi kontaktu, był w ich oczach idealnym kandydatem.

- Czekaliśmy na przyjaciół poza moim kompleksem - powiedziała Daily Mail. - Z pobliskiego sklepu zoologicznego wyskoczyła nagle grupa Corgi - dodala Pani Wang.

Śledząc wzrokiem tę szaloną zabawę, aż ciężko powstrzymać się od uśmiechu. Mamy nadzieję, że trzyletni owczarek z Changzhou we wschodnich Chinach, kiedyś nabierze pewności siebie i zaprzyjaźni się z małymi psotnikami.

Sytuacja rozczuliła internautów, którzy wręcz zakochali się w Happy.

- Cóż za dobroduszny pies. Uciekała, żeby nie nadepnąć na szczenięta - pisał jeden z użytkowników.

- Owczarek niemiecki był dla nich taki łagodny. Nie wydawała żadnych dźwięków, żeby ich nie odstraszyć. Wszystkie są takie urocze - komentował kolejny internauta.

ZOBACZ WIDEO:

Dramat w Lublinie. W mroźną noc zamknęli psa na balkonie i wyszli. Zwierzę było bliskie zamarznięcia, interweniowały służbyDramat w Lublinie. W mroźną noc zamknęli psa na balkonie i wyszli. Zwierzę było bliskie zamarznięcia, interweniowały służbyCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: pl.sputniknews.com, Daily Mail

Następny artykuł