Owczarek niemiecki wpadł w panikę
Źródło: youtube/xDBA3x

Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki

28 Lipca 2020

Owczarek niemiecki towarzyszył swoim opiekunom w jeździe samochodem i grzecznie siedział na tylnym siedzeniu pojazdu, rozglądając się na boki. Wystarczyła tylko chwila, a zwierzak zrozumiał, jaki jest prawdziwy cel przejażdżki. Jego reakcja rozbawia do łez.

Owczarek niemiecki to rasa psów, która od lat 80. XX wieku cieszy się niemalejącą popularnością w Polsce i na całym świecie. Owczarki to psy, które odnajdują się w roli wiernego przyjaciela człowieka, wzorowego psa policyjnego i wojskowego, a także jako świetny stróż. Z racji swojego wyglądu i sposobu bycia, zwierzęta te mogą w pewnym stopniu przypominać wilki, jednak umiejętnie przeprowadzona tresura eliminuje ryzyko wystąpienia u nich nieposkromionych zachowań. Okazuje się jednak, że lęk przed wizytą u weterynarza to wspólna cecha większości psów, nawet tych, które mogą wydawać się groźne.

Ogromne poruszenie w sieci. Przed chwilą Michał Szpak pokazał miłość swojego życia, jest zdjęcieOgromne poruszenie w sieci. Przed chwilą Michał Szpak pokazał miłość swojego życia, jest zdjęcieCzytaj dalej

Owczarek wpadł w histerię na myśl o weterynarzu

Nagranie opublikowane na platformie Youtube przedstawia scenę, na której owczarek niemiecki jedzie wraz ze swoimi właścicielami samochodem. Mężczyzna siedzący na fotelu kierowcy uwiecznił moment, w którym jego podopieczny zorientował się, że za niewinną przejażdżką samochodem stoi poważny powód. W tej samej chwili, gdy samochód zatrzymuje się na parkingu owczarek uświadamia sobie, że czeka go wizyta u weterynarza. Masywny psiak reaguje paniką, popiskuje ze strachu i biega z jednego końca kanapy na drugi, spoglądając z bojaźliwością przez okno.

Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie przestraszyć tak odważnego psa, jakim jest owczarek niemiecki, a jednak regularna wizyta w klinice weterynaryjnej potrafi sprawić, że dumny pies w sekundę przemienia się w tchórza! Jego reakcja jest niesłychanie zabawna i jednocześnie pozwala spojrzeć na wyolbrzymione lęki naszych podopiecznych z przymrużeniem oka.

ZOBACZ NAGRANIE:

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd przywróci obostrzenia? Rzecznik przekazał wstrząsające wieści
  2. Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Zza ściany dochodziły dziwne dźwięki. Włożyła rękę w szczelinę i zamarła, niesamowite, co wyciągnęła
  5. Opiekun przed śmiercią chciał zobaczyć się z ukochanym psem. Reakcja wzrusza do łez
  6. Emeryt wydał wszystkie pieniądze na leczenie schorowanego psa. Miał tylko jego
  7. Tragedia w Mikołajkach. Niestety, nie było szans

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł