owczarek niemiecki i dziecko
Źródło: youtube.com/ Caters Clips

Owczarek niemiecki i małe dziecko bawią się w berka. Mama natychmiast zaczęła nagrywać

27 Listopada 2020

Owczarek niemiecki o imieniu Zeus bawił się 11-miesięcznym dzieckiem swoich właścicieli. Nieporadnie raczkujący maluch ganiał się z psem po salonie. Zamiast uspakajać psa, mama postanowiła wszystko nagrać.

Owczarki niemieckie kojarzą się wielu osobom z psami pracującymi w policji lub innych służbach. Choć są dość popularnymi zwierzętami domowymi, wiele osób nie czuje się przy nich komfortowo, ze względu na ich potężną posturę i fakt, że przypominają wilka. Jak widać na poniższym filmiku, z ich strony nie ma się czego bać. Zachowują się jak każdy inny czworonóg.

Black Friday w Zooplus i Kakadu. Gigantyczne promocje wystartowały, aż żal przegapić tak świetną okazjęBlack Friday w Zooplus i Kakadu. Gigantyczne promocje wystartowały, aż żal przegapić tak świetną okazjęCzytaj dalej

Owczarek ganiał się z niemowlakiem

Owczarki niemieckie cechuje przede wszystkim wierność i lojalność wobec właścicieli, a także ich rodzin i domowników. Nic więc dziwnego, że nagrywająca ich wspólną zabawę matka zachowywała się tak pewnie. Wbrew opinii niektórych psy mają duże wyczucie w interakcjach z dziećmi. Oczywiście zdarza się, że dochodzi do wypadków, jednak są one stosunkowo rzadkie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kundelek za nic nie chciał opuścić swojej rannej przyjaciółki. Godzinami czekał z nią na pomoc
2. Małżeństwo wychowało ponad 50 dzieci. Córka dzieli się szczegółami
3. Małopolskie: wstrząsający widok w centrum miasta. Wywiesił kończyny zwierzęcia w parku

Decydując się na psa tej rasy, jako domowego pupila musimy pamiętać, by zapewniać im dostatecznie dużą ilość aktywności, zarówno fizycznej jak i intelektualnej. Znudzony owczarek niemiecki może sprawiać właścicielom różne problemy.

Choć początkowo wykorzystywano je jako psy pasterskie obecnie pełnią szereg różnych zawodów i funkcji. To inteligentne i podatne na szkolenie czworonogi o świetnych warunkach fizycznych do pracy.

Zeus wygląda na nagraniu na bardzo przejętego ganianiem się z dzieckiem właścicieli po salonie. Zwierzak sprawia wrażenie mocno rozbawionego, mimo to zachowuje od malucha bezpieczny dystans.

ZOBACZ WIDEO:

Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówAktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na zdjęciu sypialni ukrył się pies. 88% internautów nie potrafi go znaleźć w mniej niż 20 sekund
  2. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Duże niebezpieczeństwo
  3. Zemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policję
  4. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  5. Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodów
  6. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  7. Na Ziemię trafią próbki z odległych planetoid. Naukowcy obawiają się najgorszego

źródło: youtube.com

Następny artykuł