Owczarek i pan
Źródło: rumble viral/youtube

Po miesiącach rozłąki owczarek niemiecki zobaczył swojego pana. Na widok mężczyzny absolutnie oszalał

27 Października 2020

Owczarek niemiecki został rozdzielony ze swoim właścicielem na długie miesiące. Każdego dnia wypatrywał mężczyzny przez okno, nie tracąc nadziei na to, że w końcu do niego wróci. Pewnego dnia tęsknota psa dobiegła końca. Zwierzę kompletnie straciło nad sobą panowanie, gdy ujrzało, że w progu domu stoi jego ukochany opiekun.

Owczarek niemiecki to psy, które w mgnieniu oka nawiązują głęboką więź ze swoimi właścicielami. Zwierzęta te z łatwością przywiązują się nie tylko do swojego pana, ale też pozostałych członków rodziny, z którymi łączą je zażyłe relacje. Bez wątpienia uchodzą one za przyjacielskich i towarzyskich przyjaciół człowieka, którzy źle znoszą tęsknotę oraz długotrwałą rozłąkę z opiekunem.

Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowałaWcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowałaCzytaj dalej

Owczarek niemiecki usychał z tęsknoty za swoim panem

Chociaż psy nie zdają sobie sprawy z upływu czasu, tak samo, jak ludzie, odczuwają tęsknotę za swoimi bliskimi. W świecie, gdzie wszystko kręci się wokół ukochanych opiekunów, czworonogi mogą mieć problem z zaakceptowaniem tego, że nie zawsze mogą być przy naszym boku. W ich odczuciu jeden dzień może trwać tyle samo, co miesiąc, dlatego każde rozstanie wywołuje w nich nieporównywalny smutek.

Suczka o imieniu Freya, będąca przedstawicielką rasy owczarek niemiecki musiała rozstać się ze swoim panem na długie miesiące. Mężczyzna był zmuszony wyjechać w pilnej sprawie, dlatego pod swoją nieobecność przekazał opiekę nad psem zaprzyjaźnionej osobie. Chciał mieć pewność, że pod swoją nieobecność pupilowi niczego nie będzie brakować.

Mężczyzna z pewnością wielokrotnie zastanawiał się, czy suczka będzie go jeszcze pamiętać, kiedy wróci do domu. Taki lęk nie jest niczym nadzwyczajnym. Warto mieć na uwadze, że pomimo trwających badań nie wszystkie tajemnice psiej pamięci zostały w całości odkryte przez ekspertów. Niewykluczone, że niektóre zwierzęta nie są w stanie zapamiętać osób, z którymi nie widziały się przez długie miesiące czy nawet lata.

Właściciel Freyi drżał na samą myśl, że jego wieloletni pupil mógłby wyrzucić go z pamięci. Czy tak się właśnie stało w przypadku owczarka niemieckiego? Nagranie ich ponownego spotkania potrafi skutecznie zadziwić.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowała
2. Nikt się nie spodziewał, że Marta Manowska robi podobne rzeczy. Nieznane fakty z jej życia prywatnego
3. Maleńki husky nauczył się mówić ludzkim głosem. Kiedy otworzył pyszczek, właścicieli zamurowało, jest nagranie

Pies nie mógł nacieszyć się na widok właściciela

Kiedy wreszcie nadeszła długo wyczekiwana chwila, gdy właściciel owczarka niemieckiego mógł powrócić do domu, tymczasowi opiekunowie Freyi przyszykowali dla niej niespodziankę. Wiedzieli, że mężczyzna wróci lada moment, dlatego postanowili nakręcić moment ich spotkania, żeby przekonać się, jak zareaguje zaskoczone zwierzę.

Na nagraniu widzimy scenę, w której właściciel czworonoga chowa się za ścianą domu, podczas gdy kobieta podchodzi pod drzwi frontowe. Freya jest ewidentnie poruszona widokiem swojej pani, dlatego zaczyna tulić się do jej nóg. To jednak nie koniec. Po sekundzie dochodzi ją znajomy głos, którego od tak dawna nie słyszała. Pies nie wierzy własnym uszom, lecz gdy tylko dostrzega, że tuż przed nią stoi jej właściciel, nie czeka ani chwili dłużej i rzuca się w jego stronę.

Rozradowana suczka skacze na mężczyznę, wydając z siebie piski przepełnione ekscytacją. Nie potrafi ustać w miejscu w obliczu tak wspaniałej niespodzianki. Stęskniona sunia wierci się w jego objęciach, kręci ósemki i macha ogonem.

Wylewne zachowanie psa w stosunku do jego właściciela potrafi ukoić serce dosłownie każdego. Lojalne czworonogi nie potrafią kryć zachwytu i podekscytowania nawet wtedy, gdy opuszczamy je zaledwie na kilka minut, dlatego są niekwestionowanymi mistrzami w wywoływaniu uśmiechu na naszych twarzach. Ich niewymuszona reakcja jest dowodem na to, że darzą nas bezgraniczną miłością.

ZOBACZ WIDEO:

Dzieci uwzięły się na nią, bo była za stara. Kiedyś suczka chciała być niewidzialna, dziś zmieniła się nie do poznaniaDzieci uwzięły się na nią, bo była za stara. Kiedyś suczka chciała być niewidzialna, dziś zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Kotek urodził się ze zdeformowanym pyszczkiem. Jest niepowtarzalny, pokochano go bez względu na wygląd
  4. Przyjechali zerwać łańcuchy, kiedy z szopy usłyszeli ciche piski. Niespodziewane tłumaczenia właścicielki
  5. Mocne słowa weterynarz w sprawie strajku kobiet. "W dzisiejszej Polsce chyba lepiej być s***, niż kobietą"
  6. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejny
  7. Kilka banalnych tricków sprawi, że mięso będzie zawsze kruche i soczyste. Nie ma nic prostszego

Źródło: youtube

Następny artykuł