owczarek niemiecki na spacerze
Źródło: youtube.com/Golden Mango

Owczarek niemiecki zorientował się, że zgubił pana. Nagranie obejrzano już 25 milionów razy

23 Listopada 2020

Owczarki niemieckie to piekielnie mądre psy, które dla swoich opiekunów są zdolne zrobić wszystko. Nie bez powodu właśnie ta rasa tak często pracuje dla policji i służb specjalnych. Owczarek z nagrania jednak trochę się zagubił, a wideo z jego reakcją obejrzano już ponad 25 milionów razy!

Owczarek niemiecki z nagrania zupełnie nieświadomie stał się gwiazdą. Wszystko przez jego niewiarygodne zachowanie, gdy zauważył, że jego pan nagle rozpłynął się w powietrzu. Czujny właściciel wszystko nagrywał, jednak na pewno nie spodziewał się, jaką furorę zrobi jego krótkie wideo!

Kot nie rozpoznaje swojego psiego przyjaciela po strzyżeniu. Reakcja odbiera mowęKot nie rozpoznaje swojego psiego przyjaciela po strzyżeniu. Reakcja odbiera mowęCzytaj dalej

Owczarek niemiecki zgubił pana

Nie wszystkie psy potrafią grzecznie spacerować bez smyczy. Choć oczywiście użycie jej jest zalecane również ze względu na bezpieczeństwo zwierzaka, niektórzy właściciele czasem z niej rezygnują. Ten właściciel również spacerując po przedmieściach, postanowił spuścić owczarka ze smyczy i spłatać mu figla.

Niczego niepodejrzewający owczarek niemiecki spokojnie spacerował chodnikiem kilka kroków przed panem. Nie tracił czujności - na początku nagrania widzimy, jak ogląda się za siebie, by sprawdzić, czy ociągający się właściciel wciąż za nim idzie.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiała
2. W Czechach grasuje uzbrojony jeleń. Zaatakował myśliwego, zabrał mu strzelbę i uciekł
3. Porzuciła starszego kota na pastwę losu. Myślała, że nikt się nie dowie, nie przewidziała, że ktoś z ukrycia nagrywa każdy jej ruch

Pan schował się psu

Jednak po chwili coś musiało psa bardzo rozproszyć, bo zamyślony i podążający przed siebie nawet nie zauważył, że jego pan schował się za drzewem. Widzimy, jak mężczyzna nagrywa z ukrycia reakcję owczarka, który dochodząc do zakrętu, orientuje się, że właściciela za nim nie ma.

Pies przez chwilę wygląda, jakby był w absolutnym szoku. Rozgląda się nerwowo dookoła, nie mogąc uwierzyć własnym oczom.

Po chwili postanowił jednak przystąpić do poszukiwań i ruszył z powrotem drogą, którą przyszedł. Po kilku chwilach nerwowych prób odnalezienia mężczyzny, owczarek niemiecki w końcu orientuje się, że zaginiony pan jest za drzewem i podchodzi do niego z ulgą, jak gdyby nigdy nic.

Roześmiany właściciel nie może powstrzymać chichotu, a krótkie nagranie ze spaceru stało się prawdziwym hitem!

Owczarki niemieckie to jedne z najmądrzejszych psów, jakie chodzą po Ziemi. Dlatego bardzo często wykorzystywane są w policji lub służbach specjalnych. Ten pies potwierdził, że jest równie mądry, a jego właściciel może czuć się przy nim bezpiecznie.

Zobaczcie wideo, które jest hitem!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Black Friday: zostały tylko 2 dni aby upolować najtańsze wakacje. Schodzą jak świeże bułeczki. Warto się pospieszyć
  3. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
  4. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
  5. Labrador dokonał nietypowej adopcji. Stał się przybranym tatą 9 maleńkich kaczuszek
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Ogromne zamieszanie w sklepie Morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy

źródło: youtube.com

Następny artykuł