Owczarek niemiecki o imieniu Bej to prawdziwy skarb!
Źródło: pexels/Kelly Lacy

Owczarek niemiecki szuka domu. Staruszek ma smutną historię

21 Sierpnia 2020

Owczarek niemiecki jest w pilnej potrzebie. 9-letni senior o rozrywającej serce historii szuka nowego domu. Schronisko dla bezdomnych zwierząt "Promyk" w Gdańsku prosi o kontakt wszystkie osoby zainteresowane adopcją Beja.

Owczarek niemiecki o imieniu Bej znalazł się w schronisku dla bezdomnych zwierząt "Promyk" niespełna tydzień temu. Gdyby potrafił mówić, opowiedziałby poruszającą historię na temat swojego 9-letniego życia. Piesek mógł dotąd liczyć na ciepło i miłość ze strony opiekuna, jednak koleje niezbadanego losu przywiodły go do miejsca, gdzie znajduje się obecnie. Wolontariusze z przytuliska w Gdańsku wiedzą, że Bej zasługuje na nową rodzinę, dlatego robią wszystko, aby owczarek, jak najszybciej znalazł nowy dach nad głową. Jaka jest historia Beja?

Myślał, że nikt go nie widzi. Monitoring uchwycił, co mężczyzna robił z bezpańskim psemMyślał, że nikt go nie widzi. Monitoring uchwycił, co mężczyzna robił z bezpańskim psemCzytaj dalej

Właściciel musiał pożegnać się z owczarkiem niemieckim

9-letni Bej żył wcześniej razem ze swoim właścicielem w mieszkaniu w bloku. Jego pan zawsze był troskliwy i przykładał ogromną uwagę do prawidłowego ułożenia swojego pupila. Owczarek niemiecki to prawdziwy dżentelmen, który zna wiele komend i nie sprawia żadnych problemów wychowawczych. Pod czujnym okiem swojego opiekuna przeszedł szkolenie z posłuszeństwa. Łagodny psiak doskonale wie, jak funkcjonować w społeczeństwie i zachowywać się kulturalnie w domu. Nawet niewielki metraż mieszkanka nie jest dla niego żadnym utrudnieniem, bo właśnie w takich warunkach się wychował i zna je od podszewki. Jednakże, co musiało się wydarzyć, żeby Bej nagle stracił swój dotychczasowy dom?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. W bursztynie zachowała się ostatnia walka mrówki. 99 milionów lat temu zaatakował ją karaluch
3. Niemożliwe zachowanie mopsa pod prysznicem. Wideo rozkłada na łopatki

Opiekun owczarka niemieckiego nie był w stanie dłużej się nim zajmować. Z łamiącym się sercem był zmuszony oddać pupila do schroniska. Przez 9 lat Bej wiódł cudowne życie, w którym niczego mu nie brakowało, dlatego wolontariusze nie chcą dopuścić do tego by przeprowadzka do schroniska zniszczyła ducha tego majestatycznego i posłusznego czworonoga. Pracownicy schroniska dla bezdomnych zwierząt "Promyk" pilnie szukają Bejowi nowego opiekuna i proszą o kontaktowanie się z nimi pod numerem telefonu: (58) 522 37 80. Nie można dopuścić do tego, aby ten piękny owczarek niemiecki stracił nadzieję na lepsze jutro.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół
  2. Pielęgniarka chciała zmienić coś w swoim wyglądzie. Nie spodziewała się aż takiej metamorfozy
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Sąsiad Polski wprowadza stan wyjątkowy. Zmiany już od jutra

źródło: facebook/schronisko dla bezdomnych zwierząt "promyk"

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł