owczarek na komisariacie
Źródło: facebook.com/SupportOurPermianBasinPoliceOfficers

Samotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcie

19 Listopada 2020

Owczarek niemiecki znalazł się w niełatwym położeniu. Zgubił się. Jednak, zamiast rozpaczać z tego powodu, postanowił zrobić to, co zrobiłby każdy rozsądny pies i po prostu... zgłosił własne zaginięcie.

Owczarek niemiecki wykazał się wyjątkowym instynktem. Każdy z nas lubi myśleć, że nasz pies jest najmądrzejszy na świecie, podobnie jak rodzice myślą o swoich dzieciach. Często dochodzi jednak do sytuacji, w których z wielkim rozczarowaniem przekonujemy się, że to niestety nieprawda. Ten pies jednak doskonale poradził sobie z sytuacją, w której nie mógł znaleźć pana i postanowił, że zgłosi to w odpowiednie miejsce - na policję.

Husky Husky "rozmawia" z małą dziewczynką. Cała konwersacja się nagrała, płaczemy ze śmiechuCzytaj dalej

Owczarek niemiecki się zgubił

Jakiś czas temu w teksańskiej Odessie, na jednym z komisariatów pojawił się nietypowy gość. Był to owczarek niemiecki, który jak gdyby nigdy nic przyszedł na komendę i złożył niespodziewaną wizytę funkcjonariuszom.

Pies zdawał się nie przejmować tym, że jest zupełnie sam - podszedł prosto do recepcji i oparł się przednimi łapami o kontuar, jakby chciał przekazać pracownikowi, że zgubił swojego właściciela. Rozbawieni policjanci nie mogli przejść obojętnie obok tak uroczego gościa, jednak ciekawiło ich, w jaki sposób owczarek znalazł się znienacka na komendzie.

Uznali, że muszą odnaleźć właściciela, jednak owczarek niemiecki zdawał się tak podekscytowany swoją wizytą, że najpierw postanowili chwilę się z nim pobawić. Porzucali mu piłkę, pościgali się w lobby, a psiak otrzymał mnóstwo czułości. Nadeszła jednak pora, by odnaleźć właściciela zaginionego owczarka.

Jako że z obroży musiała odpaść plakietka z numerem telefonu, funkcjonariusze postanowili wezwać kontrolę, która sprawdziłaby psu o imieniu Chico czip. Ale owczarek równie szybko, jak pojawił się na komisariacie, postanowił z niego zniknąć. Po skończonej zabawie najwyraźniej uznał, że na niego już czas i niepostrzeżenie wyszedł z powrotem na ulicę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego kot elektryzuje? Czy należy się obawiać własnego mruczka?
2.Rewolucyjna zmiana w komunikacji urzędowej. Życie wielu Polaków będzie o niebo łatwiejsze
3. Buldog francuski poznaje konia. Maluch nie może powstrzymać ekscytacji

Wizyta owczarka na komisariacie

Zachwyceni niespodziewaną wizytą policjanci opublikowali na swoim facebookowym profilu zdjęcia Chico i post wyjaśniający całą sytuację.

- A więc… ten zadowolony z siebie jegomość zeszłego wieczoru przypadkowo trafił do recepcji komisariatu. Początkowo myśleliśmy, że chciał ubiegać się o stanowisko psa policyjnego. Otrzymał wiele miłości i uwagi, dopóki nie zdecydował, że nadszedł na niego czas. Sam wypuścił się na zewnątrz i po wyczerpujących poszukiwaniach nie został znaleziony. Z ulgą dowiedzieliśmy się, że bezpiecznie wrócił do swojego właściciela. Chico jest u nas mile widziany w każdej chwili - napiano na profilu komendy.

Następnego dnia okazało się, że owczarek niemiecki mieszkał niedaleko od komendy. Właściciel zwierzęcia, do którego dotarł post policji, poinformował funkcjonariuszy, że pies wrócił bezpiecznie do domu. Żądny przygód Chico szybko stał się gwiazdą internetu, a internauci nie mogli się nadziwić temu, że zagubiony pies trafił przypadkiem akurat na komendę.

- Może wcale się nie zgubił, tylko zaginął mu człowiek. Chciał wypełnić formularz! - zasugerowała jednak z komentujących.

Patrząc na zdjęcia i wideo psa z komisariatu, możemy się tylko domyślać, czy chciał zgłosić, że zaginął on sam, czy jego właściciel. Nie ulega jednak wątpliwości, że trafił w idealne miejsce!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Wiemy, jak czuje się szczeniak, który konał na środku drogi. Niestety, 200 metrów dalej rozegrała się kolejna tragediaWiemy, jak czuje się szczeniak, który konał na środku drogi. Niestety, 200 metrów dalej rozegrała się kolejna tragediaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ogromne oburzenie po słowach premiera. Padły ostre słowa z Zakopanego. Wszystko przez ferie
  3. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
  4. "Sprzedał pan konia swojemu synowi, proszę bzdur nie opowiadać". Różal i Kviatkowa odpowiadają na tłumaczenia Świerzyńskiego
  5. Kot pierwszy raz odwiedził plażę. Jego mina wyraża wszystko, co myśli o nowym doświadczeniu
  6. Olbrzymia rewolucja w medycynie. Rentgen będzie znacznie bardziej szczegółowy i dostanie kolor
  7. Oburzająca wpadka Google Maps. Chodzi o pomnik Jana Pawła II w polskiej miejscowości, mieszkańcy są wściekli

źródła: youtube.com

Następny artykuł