owczarek w ukrytej kamerze
Źródło: twitter.com/Krissa Wright

Owczarek niemiecki myślał, że nikt go nie widzi, ale nagranie go zdradziło. Kamera pokazała prawdę o psie

17 Listopada 2020

Owczarek niemiecki wpadł w zastawioną przez swojego właściciela pułapkę. Mężczyzna chciał dowiedzieć się, kto wyjada jego zapasy suszonej wołowiny. Jego córka udostępniła nagranie na Twitterze, gdzie bije rekordy popularności.

Owczarek niemiecki wydawał się idealnym towarzyszem rodziny. Był grzeczny, posłuszny i bardzo towarzyski. Cieszył się tak dużym zaufaniem swojego pana, że na początku nawet nie był brany pod uwagę jako potencjalny złodziej mięsnych przekąsek. Okazuje się jednak, że drobne wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Mężczyzna zamontował w kuchni ukrytą kamerę, która przyłapała złodzieja.

Pomogła bezpańskiej kotce. W ramach podziękowań otrzymała od niej prezent, o jakim nigdy nie śniłaPomogła bezpańskiej kotce. W ramach podziękowań otrzymała od niej prezent, o jakim nigdy nie śniłaCzytaj dalej

Owczarek niemiecki wpadł na gorącym uczynku

O znikające przysmaki z marynowanej suszonej wołowiny wybuchła w domu niemała afera. Mężczyzna, który spędził dużo czasu nad przygotowaniem tej potrawy, był zdenerwowany tempem, w jakim kończyła się jego przekąska.

Podejrzewał, że kradzieży dokonuje któryś z domowników. Wzajemne oskarżenia doprowadziły nawet do kilku kłótni w rodzinie. Żona i dzieci mężczyzny twierdzili, że jego produkt nawet im nie smakuje. Pewny siebie kucharz nie dawał wiary tym zapewnieniom.

Psa nawet nie brał pod uwagę - zawsze zostawiał mięso na wysokim kuchennym blacie, pozornie znajdującym poza jego zasięgiem. Poza tym owczarek nigdy nie zabierał ludziom jedzenia, nawet gdy pozostawiano je na stole, którego z łatwością mógł dosięgnąć. Suszone kawałki mięsa musiały stanowić dla niego nie lada przysmak, skoro postanowił złamać panujące w domu zasady.

By raz na zawsze wyjaśnić tajemnicę, mężczyzna zamontował ukrytą kamerę, której obiektyw wycelowany był dokładnie w leżące na talerzu kawałki mięsa. Na dodatek ustawił w pomieszczeniu głośnik, przez który mógł od razu zganić złodzieja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Ma 82 lata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Zachwyca ludzi na całym świecie, jest wideo
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Reakcja owczarka powala

Gdy właściciel owczarka niemieckiego zobaczył, kto kradnie jego przysmak, był w szoku. Postanowił od razu udzielić psu nagany. Z głośnika wydobyły się ostre słowa poleceń zostawienia jedzenia w spokoju.

Pies, słysząc głos swojego pana, jednak nie widząc go, ani nie czując jego zapachu, musiał być mocno zdezorientowany. Początkowo wydaje się nie rozumieć całej tej sytuacji.

Powtarzane w kółko komendy zejścia z kuchennego blatu w końcu odniosły jednak skutek. Owczarek niemiecki pogodził się z tym, że będzie musiał obejść się smakiem. To naprawdę dobrze wychowany czworonóg.

Krótkie nagranie z domowego archiwum rodziny Wrightów obejrzały prawie 4 tysiące osób. Pewnie niejeden właściciel psa zainspirował się taką metodą sprawdzania posłuszeństwa swojego pupila!

ZOBACZ FILMIK:

Agresywny pies po raz pierwszy pozwolił się pogłaskać. Łzy cisną się do oczu, ile ten biedak musiał wycierpiećAgresywny pies po raz pierwszy pozwolił się pogłaskać. Łzy cisną się do oczu, ile ten biedak musiał wycierpiećCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Wstrzymują loty, linia lotnicza bankrutuje. Latało nią z Polski tysiące pasażerów
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Obudziło ją dziwne zachowanie pitbulla. Poszła za nim i aż zbladła
  6. Rząd wspiera rozwój fotowoltaiki. Ogromne pieniądze czekają na Polaków
  7. Pilny komunikat Ministerstwa Finansów. Każdy może dostać podobną, niebezpieczną wiadomość

źródło: pikio.pl

Następny artykuł