owczarek trenuje
Źródło: facebook.com/watch/doublehcanine/

Owczarek niemiecki próbuje zdać egzamin na psa przewodnika. Oblał w spektakularny sposób, można się popłakać ze śmiechu

17 Września 2020

Owczarek niemiecki o imieniu Ryker włożył całe serce w trening, który miał go przygotować do zostania psem-pomocnikiem. Niestety, zdecydowanie nie jest to jego powołaniem. Ośrodek, który zajmuje się specjalistycznym szkoleniem psów udokumentował próby zdania egzaminu przez owczarka. Szczeniak jest istnym wulkanem energii, a nagrany egzamin dosłownie powoduje łzy śmiechu.

Owczarek niemiecki jest pełen energii i entuzjazmu. Wydawałoby się to idealnymi cechami psa szkolonego na przewodnika, jednak w przypadku Rykera jest wręcz odwrotnie. Trenerzy psów musieli wiele wycierpieć przy nauczaniu tego szczeniaka, którego rozpiera energia. To naprawdę wyjątkowy przypadek - nic więc dziwnego, że nagranie z oblanego egzaminu na psa-przewodnika cieszy się taką popularnością. To po prostu trzeba zobaczyć!

Jego husky zachowywał się dziwnie. Właściciel sprawdził nagranie z monitoringu i aż się w nim zagotowałoJego husky zachowywał się dziwnie. Właściciel sprawdził nagranie z monitoringu i aż się w nim zagotowałoCzytaj dalej

Owczarek niemiecki oblewa egzamin

Tragiczny trening owczarka został uwieczniony i opublikowany w sieci, gdzie zyskał wielką popularność. Pod filmikiem nakręconym przez trenerów widnieje żartobliwy podpis:

- Każdy pies ma w życiu cel. Najwyraźniej celem Rykera nie jest zostanie psem-przewodnikiem. Sprawdźcie wideo dokumentujące jego pełne dobrych chęci podejście. Uwaga: Ten trening został podjęty przez profesjonalistów. Nie próbujcie tego w domu.

Na nagraniu widzimy całą serię prób zaliczenia treningu. Niestety, wszystkie z nich są spektakularną porażką, ale za to wywołują łzy śmiechu! Psa rozprasza dosłownie wszystko - latające piłki do tenisa, kółka od wózków inwalidzkich, cokolwiek, za co można pociągnąć i sprawić, by się ruszało.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła się spodziewać, jak zareaguje dzikie zwierzę
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Mężczyzna próbuje złapać psa, który wypadł z 9. piętra. Monitoring wszystko nagrał, mogło skończyć się tragedią

Wideo bawi do łez

Owczarek niemiecki nie może się powstrzymać, by nie pobiec za piłką jednocześnie ciągnąć wózek inwalidzki, co prowadzi do spektakularnej wywrotki z udziałem trenera. Łapie za piłki tenisowe, którymi wykończony jest balkonik, zamiast przynieść butelkę wody, rozszarpuje ją, a gdy miał otworzyć lodówkę, niemal przesunął ją na drugi koniec pomieszczenia. Internauci nie kryją rozbawienia i komentują:

- To jeszcze śmieszniejsze, kiedy wyobrazisz sobie, że robi to w prawdziwym życiu.

- Tak się dzieje, gdy kłamiesz w swoim CV, żeby dostać pracę i faktycznie ją dostajesz.

- Najlepsze są reakcje innych psów!

Musimy przyznać, że wideo jest naprawdę śmieszne. Nawet jeśli psiak nie zostanie pomocnikiem, z pewnością jego nowy właściciel będzie cieszył się towarzystwem takiego wulkanu energii!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieli
  4. Ktoś chciał zakopać żywego psa. Cud sprawił, że mężczyzna go odnalazł, finał przywraca wiarę w ludzkość
  5. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  6. Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?

źródło: facebook.com/watch/doublehcanine/

Następny artykuł