owczarek niemiecki w domu
Źródło: youtube.com/Hbk256

Owczarek niemiecki był sam w domu, nagle usłyszał dzwonek do drzwi. Nagrano, co robi, szczęka opada

16 Października 2020

Owczarek niemiecki o uroczym imieniu Nuomi został przyłapany na niezwykłym zachowaniu. Choć wszyscy wiedzą, jak inteligentne są psy, mało kto tak naprawdę docenia ich zachowania w nieoczywistych sytuacjach. Ten zwierzak został nagrany, gdy był sam w domu i usłyszał dzwonek do drzwi. Jego reakcja to hit.

Owczarek niemiecki został przyłapany w sytuacji, w którą trudno byłoby uwierzyć, gdyby nie została nagrana. Na szczęście domowy monitoring czuwał nad wszystkim. Nuomi to wyjątkowo mądry pies, który musi mieć niesamowitego właściciela. Sami zobaczcie, co udało się wyegzekwować od zwierzaka!

2-latka straciła rękę przez dzikie zwierzę babci. Szczegóły przyprawiają o mdłości2-latka straciła rękę przez dzikie zwierzę babci. Szczegóły przyprawiają o mdłościCzytaj dalej

Owczarek niemiecki sam w domu

Owczarek Nuomi został sam w domu i beztrosko wypoczywał. Jednak przed wyjściem, jego pan pozostawił mu zadanie. Wiedział bowiem, że tego dnia do domu zawita kurier, jednak ona nie mógł w tym czasie odebrać paczki. Uprzedził więc o tym swojego czworonożnego przyjaciela. Owczarek niemiecki słysząc więc dzwonek do drzwi, od razu wie, co robić. Szczęka dosłownie opada, gdy widzimy, co dzieje się potem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak gorąco jeszcze nie było. Strażacy zapozowali ze zwierzętami do kalendarza na 2021 rok
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa

3. Para pelikanów przez 6 lat czekała na pisklę. Pracownik postanowił im pomóc, niebywałe jak

Genialny pies

Dzięki monitoringowi widzimy, jak owczarek wstaje do drzwi, naciska na klamkę i otwiera kurierowi, jak gdyby nigdy nic. Choć pies wydaje się niewzruszony, dużo bardziej zszokowany jest mężczyzna za drzwiami. Zwierzak bierze w pysk paczkę i odsuwa się od wejścia, a zaciekawiony kurier zagląda do środka. Wtedy owczarek niemiecki daje mu do zrozumienia krótkim szczeknięciem, że na niego już pora i domknął za nim drzwi. Z niedowierzaniem patrzymy, jak pies bierze przesyłkę w zęby i przenosi ją w bezpieczne miejsce. Właściciel owczarka musi być genialnym trenerem - z takim psem nie trzeba się o nic martwić!

ZOBACZ WIDEO:

Mężczyzna przygarnął do domu 300 psów. Nie mógł przejść obok nich obojętnieMężczyzna przygarnął do domu 300 psów. Nie mógł przejść obok nich obojętnieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Dlaczego pies śpi w nogach? Powód jest bardzo przemyślany
  4. Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewać
  5. Kot nie był przekonany do niemowlęcia. Któregoś dnia podszedł do niego i zrobił niezwykłą rzecz
  6. Na orbicie Ziemi o mało nie doszło do kosmicznej katastrofy. Naukowcy alarmują

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł