owczarek
Źródło: youtube/ Frode Larsen

14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał

14 Listopada 2020

Owczarki niemieckie biegały podekscytowane po polu. Psy nie miały smyczy czy kagańców, wszystkie były puszczone wolno. Obok nich znajdowała się mała dziewczynka. Kiedy psy zbliżyły się do dziecka, wszystko stało się jasne. Co psy zrobiły dziecku?

Owczarki niemieckie to duże psy, które często pracują w policji czy w ratownictwie. Psy są bardzo silne i inteligentne, są jedną z popularniejszych ras wśród czworonogów, na którą decydują się właściciele. Z uwagi na ich gabaryty, miłośnicy zwierząt często marzą o jednym, maksymalnie dwóch psach tej rasy. Ale pewien mężczyzna z Norwegii postanowił adoptować kilkanaście owczarków!

Szczeniak husky bardzo nie chce się myć. Dyskusja pieska z panią jest rozbrajającaSzczeniak husky bardzo nie chce się myć. Dyskusja pieska z panią jest rozbrajającaCzytaj dalej

Owczarki niemiecki kontra mała dziewczynka

Właściciel owczarków wyprowadził psy na pole. Zwierzaki biegały po nim beztrosko, a obok nich była mała dziewczynka! Nagranie mrozi krew w żyłach, ale nie ma się czego obawiać. Owczarki bardzo dobrze znały dziecko. To ich młodsza właścicielka.

Okazuje się, że 5-letnia Pernille zna psy od małego. Owczarki mieszkają w jej domu. Rodzice prawdopodobnie mają hodowlę psów tej rasy, dlatego jest ich tak dużo. Owczarki wiedzą, że 5-latka to zaufana osoba, która nie tylko się z nimi bawi, ale i karmi czy boi. Należy ją traktować z szacunkiem, a w razie niebezpieczeństwa jej bronić.

Kiedy chmara owczarków niemieckich otoczyła dziecko, ojciec nic sobie z tego nie zrobił. Spokojnie wziął do ręki telefon i nagrał całą zabawę, która miała miejsce na polu.

- 5-letnia Pernille bawi się sama z 14 psami. Kto powiedział, że owczarki niemieckie są groźne dla zwierząt czy innych? Psy, naszymi najlepszymi przyjaciółmi – napisał ojciec pod filmikiem na YouTubie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pracownicy biurowca nagle usłyszeli uderzenie w szybę. Zobaczyli, co się stało i natychmiast zadzwonili po straż miejską
2. Musiała uciec od męża alkoholika z piątką dzieci. Pani Angelika w końcu odmieniła swoje życie
3. Szczeniak husky bardzo nie chce się myć. Dyskusja pieska z panią jest rozbrajająca

Owczarki skradł serca internatów

Wideo z owczarkami niemieckimi skradło serca internautów. Ci zachwycili się zabawą dziecka z psami. Widać, że dziewczynka wcale nie boi się zwierzaków. Ufa im. Wie, że nie zostanie przez nie skrzywdzona.

Filmik na kanale Frode Larsen obejrzano ponad 12 mln razy. Zostawiono blisko 80 tys. łapek w górę i niespełna 2 tys. łapek w dole.

- Jak bardzo opiekuńczy są twoi rodzice? – Dali mi 14 owczarków niemieckich.
- Jedyne dziecko, z którym nie chcesz zadzierać. Ona jest częścią ich paczki.
- Nigdy nie byłem zazdrosny o jakiekolwiek człowieka, aż do teraz – czytamy komentarze internatów.

Zobaczcie wideo, które skradło serca ludzi.

ZOBACZ WIDEO:

Intruzi weszli do domu. Widząc, kto ich stamtąd wypłoszył, trudno się nie zaśmiaćIntruzi weszli do domu. Widząc, kto ich stamtąd wypłoszył, trudno się nie zaśmiaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Podczas podróży samochodem może dojść do najgorszego
  3. Czy masz lampę solną w domu? Wiele osób nie wie, że popularna ozdoba jest śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt, lepiej uważać
  4. Dlaczego sierść na czole kota układa się w literę "M"? Rozwiązanie legendarnej zagadki może Cię zaskoczyć
  5. Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego
  6. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  7. Teleskop ARIEL będzie zaglądał w atmosfery planet pozasłonecznych. ESA rozpoczyna prace

źródło: youtube

Następny artykuł