Gdzie zniknął mój człowiek?!
Źródło: youtube/golden mango

Owczarek niemiecki bardzo się przestraszył, gdzie był jego właściciel? Bezcenna reakcja psiaka

13 Sierpnia 2020

Owczarek niemiecki spacerował ze swoim właścicielem po jednym ze spokojnych osiedli. Zapowiadał się piękny dzień. W pewnej chwili właściciel zniknął psiakowi z oczu. Jego reakcja wiele mówi o więzi, która łączy go z człowiekiem.

Owczarek niemiecki jest psem, który perfekcyjnie sprawuje rolę stróża i opiekuna, dlatego nawet w najspokojniejszych sytuacjach nie traci czujności. Zwierzęta tej rasy czują silne przywiązanie do człowieka, którego postrzegają jako przywódcę stada i w zamian za opiekę nad nim oferują ze swojej strony bezgraniczną lojalność. Nic dziwnego, że zawsze stają w obronie swojego właściciela i niepokoją się, gdy przez długi czas nie ma go w pobliżu.

Jack russell pokazał nieprawdopodobne triki. Udowodnił, że potrafi zrobić dosłownie wszystkoJack russell pokazał nieprawdopodobne triki. Udowodnił, że potrafi zrobić dosłownie wszystkoCzytaj dalej

Owczarek niemiecki zaniepokoił się zniknięciem pana

Nagranie opublikowane na platformie Youtube ukazuje sielankową scenę. Dostojny owczarek niemiecki zażywa spaceru, krocząc pewnie po chodniku przed swoim opiekunem. Co jest wyjątkowo zabawne, pies spogląda za siebie, co kilka chwil jakby chciał się upewnić, że jego pan nigdzie nie uciekł i ciągle mu towarzyszy. Mężczyzna postanowił sprawdzić, jak zachowa się jego oddany pupil, kiedy ten zniknie z jego pola widzenia, dlatego wyciął mu niewinnego psikusa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Kotka rozmawia ze swoimi małymi. Właściciel nagrał pogawędkę, wideo jest przesłodkie

Opiekun schował się za pobliskim drzewem i nieznacznie się wychylając, spoglądał w stronę leniwie drepczącego owczarka niemieckiego. W pewnej chwili pies odwraca się i nie wierzy swoim oczom. Wystarczyła chwila nieuwagi, a jego właściciel rozpłynął się w powietrzu! Mimika pupila wyraża wiele emocji, psiak jest ewidentnie zaniepokojony, rozgląda się wokół i szuka wzrokiem zaginionego człowieka. To niewiarygodne, że tak po prostu zniknął bez uprzedzenia. W końcu owczarek niemiecki zbliża się do drzewa, za którym ukrywa się jego właściciel i cały stres momentalnie znika. Czworonóg macha ogonem i wącha mężczyznę, upewniając się, że to na pewno on.

Pod poruszającym wideo pojawiły się pochwały skierowane w stronę pupila, lecz wśród nich znalazł się także zaskakujący pomysł, aby podczas następnych spacerów to właściciel psiaka szedł na smyczy, aby nigdy więcej już tak niespodziewanie nie znikał.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wziął psa na najtrudniejszy szlak w Tatrach. Okropne co się działo z czworonogiem
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Dramat w hotelu przy plaży, 10 osób nie żyje, kilkanaście rannych. Wiadomość z zagranicy wywołuje łzy

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł