pies i dziecko
Źródło: youtube.com/SuperVegettoV3

Owczarek niemiecki kładzie się tuż obok niemowlęcia. Po chwili przysuwa się tuż do jego twarzy, rodzice nagrali wszystko

9 Września 2020

Owczarek niemiecki może przerażać swoimi rozmiarami i wyglądem, jednak ci rodzice postanowili przedstawić mu swoje nowonarodzone dziecko. Podczas gdy maluszek spokojnie śpi, olbrzymi pies podchodzi do niego i kładzie swój pysk tuż obok niego. Już po chwili jego głowa przysuwa się do dziecka, a nieprzejęci rodzice wszystko nagrywają.

Owczarek niemiecki to pies, który w wielu budzi lęk i respekt. Być może to jego imponujące rozmiary lub fakt, że często pracuje jako pies policyjny sprawiają takie pozory. To jednak nie zraża rodzin z małymi dziećmi do tej rasy - a wszystko przez ich charakter. Choć ogromne owczarki czasem same zdają się nie rozumieć, jak są duże, ten pies wiedział, co zrobić, by właściciele nie bali się o swoje dziecko.

Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?Czytaj dalej

Owczarek niemiecki i niemowlę

Na nagraniu widzimy, jak ogromny pies powoli podchodzi do dziecka. Choć wielu ten scenariusz może zaalarmować, owczarek jest naprawdę spokojny i delikatny. Widać, że jego łeb jest większy niż cały noworodek! Psiak wie jednak, jak obchodzić się z dzieckiem - wszystko robi bardzo powoli, tak, by nie obudzić śpiącego malucha. W pewnym momencie owczarek nie bardzo wie, jak zareagować na to, co widzi - skonsternowany, zaczyna pomrukiwać i kręcić się dookoła śpiącego dziecka. Wtedy niemowlę otwiera na moment oczy i widać, że w ogóle nie boi się olbrzyma, który przed nim stoi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. Myślały, że w pobliskich krzakach jęczy pies. Po sprawdzeniu natychmiast wezwały służby

Po chwili wpatrywania się w dziecko owczarek niemiecki decyduje się na kolejny krok. Ostrożnie kładzie się tuż obok niemowlaka, po czym z wielką delikatnością układa swój łeb na jego ciele. Zaczyna się przysuwać coraz bliżej buzi dziecka, by jak najdokładniej je obwąchać! Wtedy niemowlę znów otwiera oczka i wpatruje się w swojego nowego przyjaciela. Po chwili maleństwo reaguje na psa uśmiechem! Serce topnieje na widok tak wspaniałej relacji małego człowieka z ogromnym psem. Owczarek niemiecki to dobry wybór dla rodzin z małymi dziećmi - te psy naturalnie przyjmują rolę opiekuna najmłodszych członków rodziny.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale na zdjęciu jest mops. Mało kto znajduje go w mniej niż minutę
  2. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  3. Jechała autostradą, gdy zobaczyła jak ktoś wyrzuca coś z auta. Kobieta błyskawicznie zareagowała
  4. Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Porażające słowa premiera Morawieckiego. Mówi o nowych obostrzeniach

źródło: youtube.com

Następny artykuł