owczarek i kotki
Źródło: youtube.com/ PrincessRogue

Owczarek niemiecki poznaje 2-tygodniowe kocięta. Jego zachowanie jest rozbrajające

6 Września 2020

Owczarek niemiecki został uwieczniony na nagraniu w nietypowej dla niego sytuacji. Pokazano, jak pies reaguje na maleńkie kocięta. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział i od razu da się wyczuć, że jest trochę zmieszany całą sytuacją. Dalej jest tylko ciekawiej.

Owczarek niemiecki kojarzy się wielu z rasą groźną i odważną, głównie ze względu na to, że często pracuje jako psy policyjne. Jednak te łagodne olbrzymy, choć owszem, wykazują się dużą odwagą, są też przede wszystkim inteligentne, ciekawskie i bardzo lojalne. Dlatego tym bardzej cała sytuacja przedstawiona na filmie jest naprawdę urocza, reakcja psa na malutkie kotki po prostu rozbraja. Pies z początku zupełnie nie wie, jak się zachować na widok małych puchatych kuleczek!

Pokazała szczeniakowi, że jest w ciąży. Wideo, które chwyta za sercePokazała szczeniakowi, że jest w ciąży. Wideo, które chwyta za serceCzytaj dalej

Owczarek niemiecki i małe kotki

Nad całą sytuacją panowała kocia mama. Wydaje się, jakby to ona zainicjowała spotkanie owczarka i jej dzieci. Najwyraźniej kotka i pies mieszkają pod jednym dachem, a kicia postanowiła odpowiednio przedstawić mu swoje kociaki. Spotkanie jednak z początku wcale nie przebiega tak sprawnie i gładko! Kotka postanowiła pokazać kociętom, że ogromny psiak nie jest dla nich zagrożeniem i kilka razy otarła się o niego, by odpowiednio to zasygnalizować. Po chwili skonsternowany pies zaczął obwąchiwać maluchy, a właścicielka widząc, że pies nie wie jak się zachować, uspokoiła go kilka razy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wolontariusze zdradzili sekrety schronisk. Skandal w Radysach to dopiero początek
2. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

Wtedy owczarek położył się grzecznie przed kociętami i zbliżył nos do jednego z nich. Zaczął łagodnie wąchać, kiedy nagle maleńki, dwutygodniowy kotek ruszył się chyba odrobinę zbyt gwałtownie, a olbrzym aż podskoczył z nerwów! Kociątko zaczęło płakać, na co natychmiast zareagowała jego mama. Kotka wstała i po raz kolejny otarła się o owczarka, by pokazać maluchom, że wszyscy są rodziną i nie trzeba się bać psa. Takie zwierzęce spotkania moglibyśmy oglądać całymi dniami - to jedna z najbardziej uroczych rzeczy na świecie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Nie żyje jeden z najwspanialszych Polaków. Media właśnie przekazały dramatyczną wiadomość
  3. Zrobił niespodziankę swojemu psu. Reakcja mopsa to istny obłęd, jest wideo
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci
  6. Nie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła Polską

źródło: youtube.com

Następny artykuł