owczarek niemiecki pod drzwiami
Źródło: facebbok.com/ Katie Snyder

Smutny owczarek niemiecki czekał przed drzwiami. Nie chciał się ruszyć, powód powoduje morze łez

1 Października 2020

Owczarek niemiecki został sfotografowany w wyjątkowo wzruszającej sytuacji. Widzimy, jak pies ze spuszczoną głową stoi tuż przy drzwiach wejściowych i ze smutkiem na coś czeka. Gdy dowiadujemy się, jaki jest powód, trudno pohamować łzy. To pokazuje, jak niezwykłymi towarzyszami są nasi psi przyjaciele.

Owczarek niemiecki o imieniu Leia musiał na jakiś czas zostać z rodzicami ukochanej właścicielki. Katie musiała poukładać pewne sprawy, na kilka miesięcy zostawiła więc psinę osobom, którym najbardziej ufa. Choć jej pies nie jest najbardziej ufnym zwierzakiem na świecie, znał już trochę rodziców dziewczyny i zaskakująco szybko się do nich przywiązał. Któregoś dnia Katie otrzymała od mamy zdjęcie, przez które momentalnie się popłakała. Wcale jej się nie dziwimy.

Szczeniak patrzył na śpiące spokojnie niemowlę. W pewnym momencie nie wytrzymałSzczeniak patrzył na śpiące spokojnie niemowlę. W pewnym momencie nie wytrzymałCzytaj dalej

Owczarek niemiecki płakał pod drzwiami

Psy są naszymi najwierniejszymi towarzyszami, każdy miłośnik czworonogów się z tym zgodzi. Jednak i tak za każdym razem, gdy widzimy, jak pies przywiązuje się do pana, ciężko nam powstrzymać wzruszenie. Nic więc dziwnego, że to zdjęcie stało się absolutnym hitem sieci. Owczarek niemiecki, który został pod opieką rodziców właścicielki bardzo przywiązał się do nowej rodziny. Byli razem już kilka miesięcy i szybko przyzwyczaił się do towarzystwa swoich opiekunów. Któregoś dnia dał temu dowód w najbardziej wzruszający sposób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chciał sprawdzić, czy koty rozumieją języki świata. Eksperyment wszystkich zaskoczył
2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
3. Nagrano największy dramat w życiu matki. Ostatnie pożegnanie suczki ze szczeniakiem wyciska łzy z oczu

Suczka tęskniła za właścicielem

Jakiś czas temu tata Katie i nowy opiekun Lei musiał udać się na badania do szpitala. Pojechał tam z żoną, jednak ze względu na Covid-19 nie mogła zostać z nim na noc na sali. Wróciła więc do domu, a kiedy owczarek niemiecki zobaczył, że nie ma z nią ukochanego pana... kompletnie się załamał. Postanowił, że będzie na niego czekać i stanął tuż przy drzwiach do mieszkania. Przez cały czas miał spuszczoną głowę i popiskiwał z tęsknoty za opiekunem. Mama Katie bardzo się wzruszyła. Natychmiast wysłała córce zdjęcie pieska czekającego cierpliwie pod drzwiami. Gdy dziewczyna je otrzymała, nie mogła powstrzymać łez.

Na szczęście już następnego dnia po południu ojciec Katie wrócił do domu, ku uciesze żony, ale także suczki. Katie postanowiła podjąć bardzo ważną decyzję - uznała, że skoro owczarek niemiecki jest tak szczęśliwy w nowym domu i nie może wytrzymać bez ukochanego pana, lepiej będzie jeśli zamieszka z rodzicami na stałe. Ci z radością przyjęli tę nowinę - w końcu przywiązali się do Lei tak samo, jak ona do nich!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

owczarek niemieckiOwczarek niemiecki czekał pod drzwiami.

facebbok.com/ Katie Snyder

Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 latNie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 latCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Pochwalili się pupilem nie z tego świata. Ludzie nie dowierzali własnym oczom, wygląda jak mieszanka kota i psa
  4. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  5. Pies błaga właściciela, żeby nie wychodził do pracy. Nie do wiary, ma najsmutniejsze oczka na świecie
  6. Polsat potwierdza informację. Donald Trump ma koronawirusa. Jego stan nie jest najlepszy

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł