Owczarek jest zaciekawiony, co znajduje się w środku prezentu
Źródło: facebook/maxandmurph

Owczarek niemiecki otrzymał niesamowity prezent. Właściciele trafili w dziesiątkę

1 Sierpnia 2020

Owczarek niemiecki dostał od swoich opiekunów prezent-niespodziankę. Nie potrafił kryć radości, kiedy zobaczył, co znajdowało się w środku pudełka. To właśnie o tym marzył od długiego czasu!

Owczarek niemiecki to rasa psów, która uwielbia towarzystwo i dzięki odpowiedniej tresurze potrafi zaakceptować praktycznie każdego. Jednakże, warto pamiętać, że te psiaki są bardzo terytorialne, dlatego świetnie sprawdzają się w roli strażnika i obrońcy swojego terenu, dlatego goście i nowi członkowie rodziny muszą zachować szczególną ostrożność w ich obecności. Kiedy już oswoi się z nową osobą czy zwierzęciem to w mig staje się przyjaźnie nastawionym pupilem. Owczarki najlepiej czują się w stadzie innych przedstawicieli swojej rasy, jednak towarzystwo innych czworonogów także sprawia im niebywałą przyjemność.

Dlaczego kot udaje chleb? Pozycja na bochenek mówi wiele o twoim mruczkuDlaczego kot udaje chleb? Pozycja na bochenek mówi wiele o twoim mruczkuCzytaj dalej

Właściciele zrobili owczarkowi niespodziankę

Opiekunowie owczarka niemieckiego o imieniu Max postanowili umilić mu życie i sprezentować mu coś, o czym marzył od dawna. Ich dorosły psiak potrzebował kogoś, z kim mógłby wspólnie biegać i bawić się godzinami na świeżym powietrzu, dlatego właściciele zrobili mu niebywałą niespodziankę i uwiecznili tę niezapomnianą chwilę na nagraniu. Film przedstawia moment, w którym opiekun Maxa wchodzi do pomieszczenia z dużym, na wpół uchylonym kartonem, z którego coś nieśmiało wystaje. Zaskoczony owczarek odwraca głowę w kierunku mężczyzny, a kiedy ten ustawia prezent tuż przed nim, psiak nachyla się do środka i wącha karton z zaciekawieniem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka
2. Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon

Wystarcza moment, aby zorientować się, że w środku pudełka siedzi nowy członek rodziny - szczeniak rasy golden retriever o puchatej, biszkoptowej sierści! Max jest wyraźnie uradowany z faktu, że w domu zawitał ktoś tak maleńki i uroczy, kto wkrótce stanie się jego najlepszym przyjacielem. Już po pierwszych kilku minutach widać na nagraniu, że dwójka psiaków bawi się ze sobą i wesoło merda ogonkami. Szczeniak otrzymał imię Murphy i od czasu nagrania zdążył już urosnąć do rozmiarów Maxa. Teraz ten duet wspólnie spędza każdą chwilę i nie wyobraża sobie życia bez siebie nawzajem.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały terier zapłodnił rottweilera. Urodziły się szczeniaki, które są unikatową mieszanką wybuchową
  2. Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, który odmłodził ją o kilkadziesiąt lat
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Nikt nie zauważył groźnego pożaru przed blokiem. Tragedii zapobiegł zając, niewiarygodne
  5. Tragedia na Mazurach, husky zginął 80 metrów od domu. Właściciele podejrzewają myśliwych
  6. Klamka zapadła, zamykają plaże nad polskim morzem. Nic nie da się zrobić

Źródło: ilovemydogsomuch.tv

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł