pieseczek
Źródło: instagram

Owczarek australijski stracił szczenięta w przedwczesnym porodzie. Nagle stała się niebywała rzecz

2 Września 2020

Owczarek australijski miał zostać mamą. Suczka była w ciąży i oczekiwała narodzin maluszków. Niestety, poród zaczął się zbyt wcześnie, 3 maluchy, które przyszły na świat zmarły. Psiak pogrążył się w żałobie, wtedy stała się niebywała rzecz.

Owczarek australijski o imieniu Georgia nie zdążył nawet przywitać się ze swoimi szczeniakami. Maluchy zmarły zaraz po porodzie i zostały zabrane matce. Suczka szukała ich wszędzie, jednak nie można było zostawić jej nieżyjących piesków. Psiak pogrążył się w żałobie i smutku. Nie wiedział, co się dzieje i dlaczego nie ma koło niego jej dzieci. "Ona szukała swoich dzieci, serce łamało się nam, kiedy na to patrzyliśmy" - czytamy w poście w mediach społecznościowych schroniska.

Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzyKtoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Owczarek został matką zastępczą

Pracownicy schroniska, gdzie mieszkała Georgia próbowali dać suczce pluszowego misia, aby ją uspokoić. Nie pomagało to, owczarek bardzo tęsknił za swoimi dziećmi. Niemniej jednak kilka dni później do przytuliska trafiły 3 małe kociaki, które od razu zostały zaprowadzone do Georgii. Pozostawało pytanie, czy pies zaakceptuje inny gatunek? Pracownicy obawiali się tego, ale owczarek australijski szybko zaczął im matkować!

- Ona pokochała je. Jeden z nich zaczął nawet brać mleko od niej mleko, pozostałe kociaki karmione są z butelki - czytamy.

Niestety, 2 dni później jeden z maluszków zmarł. 2 pozostałe kociaki przeżyły i mają się świetnie, wciąż są karmione z butelki.

DZISIAJ GRZEJE:1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Kara za maltretowanie zwierząt. Ten sędzia wymyślił nietypowy sposób

- Georgia jest bardzo skupiona na dwójce swoich przybranych dzieci i ma się bardzo dobrze.

Malutkie kotki otrzymały imiona: Graffiti i Gumball. Ponieważ w schronisku mieszkał jeszcze inny maluch o imieniu Goober to również umieszczono go w boksie suczki. Owczarek australijski opiekuje się maluchami najlepiej jak potrafi. Mamy nadzieję, że gdy kotki podrosną to szybko znajdą kochające domy, ale i szczęście uśmiechnie się do suczki.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Suczka zaopiekowała się kotkamiSuczka zaopiekowała się kotkami
Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Macie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśnia
  2. Aż milion Polaków dostanie wielki prezent. Ich oczekiwanie do lekarza znacznie się skróci
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Dziesiątki rannych, jest źle. TVN przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicy

Źródło: www.mirror.co.uk/

Następny artykuł