nastolatka z psem
Źródło: twitter.com/LaruSanson

Zmusiła owczarka, aby zapozował z nią do zdjęcia. Chwilę później wydarzyła się tragedia

30 Lipca 2020

Owczarek spał spokojnie przy brzegu basenu. Nastolatka postanowiła zrobić sobie z nim kilka zdjęć. W czasie sesji fotograficznej kładła się na nim, przytulała go za szyję i przytrzymała, mimo, że pies próbował się odsunąć i wyrwać. Nic nie robiła sobie nic z jego wyraźnej niechęci. W końcu zwierzę nie wytrzymało.

Owczarki niemieckie uchodzą za mądre i cierpliwe psy. Mimo groźnego wyglądu właściwie socjalizowane nigdy nie atakują człowieka bez powodu. Wszystko ma jednak swoje granice. Na początku psiak cierpliwie znosił poczynania 17-latki. Pozwolił jej zrobić ze sobą kilka zdjęć. Dziewczyna ustawiła aparat na statywie na brzegu basenu, zaczęła kłaść się na psie i przytulać się do niego. Panował upał, zwierzę mogło nie mieć ochoty na tak intensywny kontakt z człowiekiem. Próbowało wyrywać się i odsuwać, jednak dla nastolatki ważniejsze było zdjęcie, niż komfort pupila.

Skandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaSkandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaCzytaj dalej

Owczarek stracił cierpliwość

Pies dawał dziewczynie wyraźne sygnały by się odsunęła. Stare zwierzę cierpi na różne schorzenia w tym bóle biodra i kolan. Być może 17-latka naparła na biodro psa, dlatego wydarzyła się tragedia. Kiedy dziewczyna usilnie próbowała ustawić psa przed obiektywem, ten ją zaatakował. Taką przynajmniej wersję przyjęła młoda kobieta. Rozgniewany pies gryzł nastolatkę dopóki nie opadł z sił. Twarz kobiety była cała we krwi. Ustawiony przez nią aparat wciąż robił zdjęcia. Uchwycił dokładny moment, w którym pies ją zaatakował. Przerażona i poważnie ranna nastolatka od razu przewieziona została do szpitala. Nie spodziewała się, że niewinna sesja fotograficzna z rodzinnym psem może skończyć się taką tragedią.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Gęś trzęsła się porzucona na ulicy. Gdy podeszli bliżej zorientowali się, że pod skrzydłem chowa inne zwierzątko

Nastolatce założono ponad 40 szwów

W szpitalu przeszła ponad dwugodzinną operacją, w czasie której założono jej ponad 40 szwów. Lekarze starali się sprawić, by nie została oszpecona na zawsze bliznami. Największych obrażeń doznała w okolicach nosa i oczu. Życiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nastolatka nie wini owczarka za tragedię, która miała miejsce. Zdaje sobie sprawę z tego, że to ona ponosi za nią odpowiedzialność. Zwierzę zareagowało instynktownie, powinna była przewidzieć do czego może doprowadzić zmuszanie ogromnego psa do czegoś, co ewidentnie nie przypadło mu do gustu. Zaznaczyła, że wie, że zwierzę nie zrobiłoby jej krzywdy, gdyby nie miało dobrego powodu. Zdjęciami ze zdarzenia podzieliła się na swoim Twitterze, ostrzegając przed wykorzystywaniem zwierząt do swoich celów, ignorując ich komfort.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Znaleźli starego psa przywiązanego do płotu. Miał ze sobą list, jego treść wyciska łzy z oczu
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. 3-letni owczarek niemiecki cały czas wygląda jak szczeniak. Za słodkim wyglądem kryje się choroba
  7. Porażająca decyzja sztabu kryzysowego. Kolejny hotel w Krakowie zamieniają w izolatorium

Źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł