Przerażony owczarek w kąpieli
Źródło: Facebook/Eric Johnson

Rodzina straciła dom i psa w katastrofie żywiołowej. Żałobę po owczarku przerwało niezwykłe wydarzenie

28 Kwietnia 2020

Owczarek o imieniu Bella zaginął w trakcie tornada, które zrujnowało dom pewnej rodziny z Putnam County. Po blisko dwóch miesiącach bezowocnych poszukiwań, stało się coś niezwykłego.

Eric i Faith Johnson zamieszkują Puntam County, rejon, gdzie ogromne wichury i nawałnice są na porządku dziennym. Kiedy w marcu ich dom został zrównany z ziemią przez szalejące w okolicy tornado, małżeństwo było zrozpaczone. Jednak okazało się, że spotkało ich inne, jeszcze większe nieszczęście...

Dom można odbudować, odzyskać ukochanego psa - nie zawsze

Bella, miniaturowy owczarek australijski był prawdziwym oczkiem w głowie dla Erica i Faith. Niestety, pewnego dnia rodzinę spotkała niewyobrażalna tragedia - stracili swoje miejsce zamieszkania i cały dobytek. Tornado szalejące w pobliżu ich domu spustoszyło całą okolicę i nie oszczędziło nikogo, w tym właścicieli suczki. Kiedy sytuacja się uspokoiła okazało się, że nie dość, że para została bez dachu nad głową, to straciła też swojego pupila - ślad po Belli zaginął. Eric i Faith od razu rzucili się w wir poszukiwań, jednak bez efektu. Pies przepadł. Czy zwierzaka porwało rozszalałe tornado? Czy zginął pod gruzami domu?

Eric i Faith nie tracili nadziei i szukali psa wszędzie

Właściciele Belli nie poddali się - każdego dnia szukali swojego pupila. Ogłaszali zaginięcie suczki w mediach społecznościowych, prosili znajomych i sąsiadów o pomoc w odnalezieniu zguby. Nie dopuszczali do siebie możliwości, że pies mógł zginąć. Mijały kolejne dni, miesiąc, półtora miesiąca... Cisza - nikt nie znalazł owczarka. Kiedy większość osób straciłaby już jakąkolwiek nadzieję, Eric i Faith wytrwale prowadzili swoje poszukiwania. Jaka musiała być ich radość, kiedy pewnego dnia, po prawie dwóch miesiącach udało się odnaleźć Bellę!

Para znalazła Bellę, kiedy ta szukała schronienia pod drzewem. Pies był wycieńczony, przerażony i wygłodzony. Eric i Faith od razu pochwycili zwierzaka i nie kryjąc łez wzruszenia zabrali ze sobą w bezpieczne miejsce. Bella natychmiast trafiła do weterynarza, została nakramiona i ogrzana.

Ta tragiczna historia znalazła szczęśliwe zakończenie! Eric i Faith nie mogą się nacieszyć z powrotu zwierzaka, natomiast suczka może odetchnąć z ulgą - wróciła do swoich kochających opiekunów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bella odnalazała się po dwóch miesiącach od zaginięciaBella odnalazała się po dwóch miesiącach od zaginięcia
Facebook/Eric Johnson

Psiak może już odetchnąć z ulgą!Psiak może już odetchnąć z ulgą!
Facebook/Eric Johnson

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak odegrał tragiczną scenę. Właściciele myśleli, że to koniec
  2. Znalazł 3-dniowe szczenięta w kontenerze. Pieski porzucono w okropnych warunkach
  3. Husky położył się na łóżku. Nie zauważył leżącego na nim niemowlęcia
  4. Lodowe marzenie dla czworonoga. Czy pies może jeść lody?
  5. Łabędź wpadł do basenu na prywatnej posesji. Zdziwił się, gdy opadł na dno
  6. Stado owiec przejęło znaną restaurację podczas pandemii. Poszły zamówić fast fooda?

Źródło: wtoc.com

Następny artykuł