owczarek rzucił się na świadków
Źródło: youtube/michał dymek

Podeszli porozmawiać o wierze. Reakcji owczarka nikt nie przewidział, jest nagranie

23 Października 2020

Owczarek to jedna z popularniejszych ras psów, jakie są wybierane do domu. Zwierzę nie tylko jest wspaniałym przyjacielem, ale i potrafi stanąć w obronie. Osoby wychowujące psy tej rasy z pewnością czują się bezpiecznie, wiedzą, że nikt nieproszony nie wejdzie na ich podwórko.

Owczarek usłyszał osoby zbliżające się do furtki. Pies momentalnie zareagował, aby przywitać gości. Sytuacja została nagrana kamerą, zamieszczoną na domu. Kiedy właściciel, obejrzał nagranie, nie mógł uwierzyć. Umieścił je na kanale Michał Dymek na YouTubie, pozwalając widzom komentować. Wszyscy byli rozbawieni sytuacją, choć kobiecie mogła wydarzyć się krzywda.

Skandal. Rzuciła szczeniakiem używając go jak broni. Zwierzę cierpiało, nic nie zrobiła, aby mu pomócSkandal. Rzuciła szczeniakiem używając go jak broni. Zwierzę cierpiało, nic nie zrobiła, aby mu pomócCzytaj dalej

Owczarek podbiegł do bramy

4-letni owczarek od razu podbiegł do bramy, słysząc zbliżających się gości. Tymi okazali się świadkowie Jehowi, którzy chcieli porozmawiać o Bogu. Kiedy kobieta dostrzegła psa, przewróciła się na ziemię, choć ten jej nawet nie dotknął. Mężczyzna pomógł jej wstać, a pies nadal bronił gospodarstwa po drugiej stronie. Świadkowie Jehowy nie chcąc ryzykować bliższego spotkania ze zwierzakiem, oddalili się z miejsca. Właściciel musiał być zadowolony, ponieważ sam nazwał w opisie gości - nieproszonymi.

Świadkowie Jehowy znani są z działalności ewangelizacyjnej. Głoszą, że jedynym Bogiem jest Jahwe, często pukając od drzwi do drzwi.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 1. Wstrząsające słowa Grabowskiego o dawnych czasach. Jego ciotka robiła okropne rzeczy szczeniakom
  2. Jej dzieci zmarły, a brat ją więził. Pani Wiesława potrzebuje pilnej pomocy dobrych ludzi
  3. Brzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierząt

Internauci zachwyceni reakcją owczarka niemieckiego

Owczarek niemiecki zyskał sympatię i uznanie wśród internautów. Choć kobiecie mogła stać się krzywda, wiele osób ucieszył taki rozwój wydarzeń.

-Podmuch wiatru owczarka ją przewrócił
- Fajny ten Pimpek
- Wyczuł zło
- No i to się nazywa pies - pisali internauci.

Polska w znacznej mierze jest krajem jednorodnym pod względem wyznaniowym. Większość ludności to katolicy. W 2019 roku świadków Jehowych w Polsce było ok. 115 tys. osób.

Owczarki niemieckie - jaka to rasa?

Owczarki niemieckie to dość duże psy, które często wybierane są do domów. Świetnie sprawdzają się jako stróże, psy ratownicze czy oczywiście zwierzaki do towarzystwa. Owczarki są bardzo przyjacielskie, ale i nie boją się stanąć oko w oko z przestępcą. To żywiołowe i towarzyskie czworonogi. Są bardzo inteligentne, ale i potrafią być groźne. Nie należy z nimi zadzierać.

Owczarki niemieckie żyją około 13 lat. Potrafią ważyć nawet do 40 kilogramów, zdecydowanie nie są to małe psiaki. Zaliczane są do psów obronnych.

ZOBACZ WIDEO:

Ledwo się urodził, już przyjęli go do służby. Najsłodszy psi strażak na świecie ma serce na noskuLedwo się urodził, już przyjęli go do służby. Najsłodszy psi strażak na świecie ma serce na noskuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamera nagrała, co dziecko robi z psem za zamkniętymi drzwiami. Rodzice zaniemówili na widok nagrania
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Matka wysiadła z dziećmi z auta, rzuciły się na nich 4 psy. Opiekun był pod wpływem3
  4. Przywiązał szczeniaka do drzewa, zostawił list. Powód nie mieści się w głowie
  5. Tata bawił się z synkiem. Ich husky nie zrozumiał sytuacji i rzucił się na mężczyznę, jest nagranie
  6. Grażyna Szapołowska zachwyciła zdjęciem sprzed lat. Fani są zdumieni jej kolorem włosów
  7. Wyciśnij sok z buraka i wypij. Szybko zauważysz tyle plusów, ile gwiazd na niebie w pogodną noc

Źródło: youtube

Następny artykuł