Owczarek obronił dziecko
Źródło: youtube/DDRPROGSD1

Owczarek rzuca się na porywacza, aby ratować 5-letnią dziewczynkę. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny

13 Października 2020

Owczarek niemiecki stanął w obronie dziewczynki, którą zaczepiał porywacz. Wierny pies od razu dostrzegł zagrożenie i bez chwili wahania ruszył na pomoc 5-latce. Niewyobrażalne zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w sieci ku przestrodze. Mając takiego towarzysza przy boku, każde dziecko może czuć się bezpiecznie.

Owczarek niemiecki jest rasą psów, który znany jest ze swojego przywiązania do właściciela. Nie ważne, czy jest to dorosła osoba, czy kilkuletnie dziecko, te niesamowicie inteligentne i odważne psy potrafią zaryzykować własnym życiem, aby ochronić najbliższego im człowieka. Rodzic 5-letniej dziewczynki postanowił zaprezentować światu efekty szkolenia swojego pupila i wcielił się w rolę porywacza. Na opublikowanym wideo zaczepiał swoją córkę, aby zobaczyć, czy owczarek niemiecki przyjdzie jej z pomocą. Reakcja psa mogła być tylko jedna.

Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupieniePodczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Owczarek rzucił się na mężczyznę

Niespełna dwuminutowe nagranie ukazuje scenę, w której 5-letnia dziewczynka siedzi samotnie na ławce w ogrodzie. W pewnej chwili podchodzi do niej mężczyzna uzbrojony w grubą rękawicę i metalowy kij. Jest on nikim innym jak jej ojcem, który przeprowadza interesujący eksperyment i wciela się w rolę kidnapera. Członkowie rodziny przeprowadzają stereotypową rozmowę, do której może dojść między potencjalnym porywaczem a nieletnią ofiarą. Mężczyzna proponuje dziewczynce cukierki. Oczywiście, w takiej sytuacji wykonuje niezmienny trik i mówi, zostawił je w swoim samochodzie. Próbuje nakłonić dziecko, aby oddaliło się od domu, lecz podejrzanej scenie bacznie przygląda się czworonożny przyjaciel 5-latki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie
2. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
3.
Po opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagranie

Owczarek niemiecki podświadomie wyczuwa, że takie zachowanie jest niebezpieczne dla dziecka i może doprowadzić do wielkiej tragedii. Gdy sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, zwierzę natychmiast reaguje i rusza do ataku. Z prędkością pokonuje trawnik i rzuca się wprost na napastnika, gryząc go w przedramię. Mężczyzna nie wychodzi z roli i głośno krzyczy, choć jego córka nie jest w stanie już dłużej utrzymywać powagi. Dziewczynka wybucha śmiechem i delikatnie ciągnie owczarka za smyczkę, aby dać mu do zrozumienia, że może się już uspokoić.

Widząc imponującą reakcję czworonoga, trzeba przyznać, że szkolenie przyniosło wyśmienite rezultaty. 5-latka może być spokojna, kiedy wierny towarzysz ma ją na oku.

ZOBACZ WIDEO:

Chłopak obudził się po imprezie z obcym psem w domu. Po chwili zrozumiał, co zrobił wczorajszej nocyChłopak obudził się po imprezie z obcym psem w domu. Po chwili zrozumiał, co zrobił wczorajszej nocyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4-latka napisała list do nieba z pytaniem, jak ma się jej pies. 3 dni później mama była świadkową zdumiewającego zdarzenia
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Turysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwach
  6. GIS alarmuje, znaleziono niebezpieczne bakterie w mięsie. Mogłeś je kupić w popularnym sklepie

źródło: youtube

Następny artykuł