owczarek skacze do wody
Źródło: youtube/Digital David

"Biedny owczarek, wskoczył do wody tylko dla rozrywki samolubnych właścicieli". Wstyd, jak zachowali się opiekunowie

11 Listopada 2020

Właściciele owczarka chcieli sprawdzić, czy pies potrafi wskoczyć do wody. Zaprowadzili go na mostek, który znajdował się kilka metrów nad wodą. Zwierzę było przerażone, ale tak lojalne w stosunku do opiekunów, że zdecydowało się wskoczyć. Zabawa rozwścieczyła internautów. Psu mogła stać się krzywda.

Owczarek był dopingowany do tego, aby wskoczyć do lodowatej wody. Opiekunowie zachęcali go krzykami, skakali koło niego, rzucali mu zabawki do wody tylko po to, aby pies wskoczył. Przestraszone zwierzę nie wiedziało, co ma robić. Do wody miało kilka metrów, jednak czego się nie robi dla opiekunów?

Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzeniaNagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzeniaCzytaj dalej

Owczarek wskoczył do lodowatej wody

Owczarek piszczał, przebierał łapami, aż w końcu zdecydował się skoczyć. Zajęło mu to chwilę czasu, jednak pies nie chciał zostawiać opiekunów w wodzie. Być może myślał, że ci się topią i potrzebują jego pomocy. Pies postanowił być wierny do samego końca. Skoczył, choć mogła mu się przydarzyć krzywda.

Skoki psa do wody zostały uwiecznione i trafiły na YouTube. Nagrywający zrobił nawet specjalne spowolnienia w momencie, kiedy pies wpadał do wody. Widać jak na dłoni jak owczarek cierpi, uderzając całym ciałem w lodowaną taflę wody. Straszne!

- Biedny pies... Przechodzi przez to tylko dla zabawy samolubnych właścicieli. Co za wstyd - napisał jeden z internautów.
- Ona jest przestraszona! - dodał kolejny.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Owczarek niemiecki - jaki to pies?

Owczarek niemiecki to pies silny, inteligenty, bardzo odważny. To jedna z popularniejszych ras psów, choć zdecydowanie nie należy do kruszynek. Psy tej rasy są wykorzystywane do pracy w policji, straży pożarnej, jako psy ratunkowe czy psy-terapeuci. Owczarki świetnie sprawdzają się w wielu zawodach. Są bardzo posłuszne i wytrzymałe.

Owczarki niemieckie szybko przywiązują się do właścicieli, źle znoszą samotność. Nie wykazują agresji w stosunku do dzieci, jednak należy ich wspólne zabawy kontrolować. Psy są sporych rozmiarów, mogą niechcący zrobić krzywdę. Owczarki niemieckie są żywiołowe, potrzebują sporo ruchu. To nie są typowe kanapowce, lubią się bawić i biegać. Właściciele powinni też zapewnić psom rozrywkę umysłową.

Macie owczarki w domu?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Niemowlę podeszło do wielkiego husky. Matka natychmiast chwyciła za telefon
  4. Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
  5. Pan Bogusław spadł z roweru i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Niefortunny wypadek okazał się wyjątkowo cenny
  6. Urocza Olivia Sivielli była pierwszą Bożenką z “Klanu”. Co dziś robi i jak wygląda poprzedniczka Agnieszki Kaczorowskiej?
  7. Pij pół szklanki przez 7 dni, najlepiej wieczorem. Sok z kiszonych ogórków jest źródłem zdrowia, efekty kuracji olśniewają

Źródło: youtube

Następny artykuł