Owczarek niemiecki szuka królika
Źródło: Youtube/Rumble Viral

Owczarek niemiecki myśli, że jest matką innego zwierzęcia. Właścicielka nagrała urocze zachowanie psa

11 Maja 2020

Owczarek niemiecki to pies, który raczej nie kojarzy się z łagodnością. Zachowanie tej suczki wprawiło wszystkich w osłupienie.

Zwierzaki na każdym kroku pokazują, że możemy się od nich uczyć tolerancji i przyjaźni, które pokonują każde podziały i przeszkody. Jednak historia tej suczki rasy owczarek niemiecki zadziwiła rzesze internautów. Nikt nie mógłby przypuszczać, że zwierzę będzie w stanie otoczyć matczyną opieką akurat to małe, bezbronne stworzenie.

Owczarek niemiecki zaopiekował się... królikiem!

Właścicielka tej dwójki spodziewała się wielu rzeczy, jednak nie mogła przewidzieć jednego. Pies i królik to zwierzaki, które przy pierwszym skojarzeniu nie powinny ze sobą żyć w zgodzie. Co więcej - dla większości psiaków małe, puchate stworzenie stanowiłoby wspaniały łup myśliwski. Jednak w tym przypadku po raz kolejny zwierzaki pokazały, że potrafią zaskoczyć niesamowitym zachowaniem.

Okazuje się, że suczka kocha królika tak, jakby... był jej własnym młodym! Na wideo zamieszczonym w sieci przez właścicielkę zwierzaków możemy zobaczyć, jak suczka siedzi grzecznie i spogląda na swoją panią. Kiedy pada słowo "Dzidziuś", psiak zrywa się i bez najmniejszej wątpliwości biegnie w bardzo konkretne miejsce. Jest nim pokój, w którym stoi duża szafa, a na szafie jest umiejscowiona... klatka z królikiem! Pies siada przed nią i z wytęsknieniem i miłością spogląda w stronę puszystego malucha. Gołym okiem widać, że wcale nie ma wobec niego złych zamiarów. Wręcz przeciwnie - suczka spogląda na śliczną kuleczkę wzrokiem pełnym wręcz matczynej troski.

Wideo w oka mgnieniu stało się hitem sieci i rozczuliło miliony internautów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot 2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa

Musimy przyznać, że nas również poruszyła miłość tej dwójki. Zachowanie suczki jest rozbrajające! Delikatność z jaką podchodzi do króliczka jest niebywała.

Czy Wasi milusińscy też łączą się w równie nietypowe pary? Niesamowite, ile możemy się nauczyć od zwierzków.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Królowe życia": Izabela Macudzińska spodziewa się nowego członka rodzin. Kobieta podzieliła się radosną informacją
  2. 6 rzeczy, których nie wiedziałeś o owczarkach niemieckich. Niektóre psy są białe
  3. Rekiny zaatakowały młodych surferów w Australii i w Kalifornii. Przerażające nagranie z jednego z ataków trafiło do sieci
  4. Beagle - szczeniak, charakter, wychowanie, wszystko, co musisz wiedzieć o rasie
  5. Jak rodzą się delfiny? Kamery uchwyciły moment przyjścia na świat malutkiego ssaka
  6. Usłyszał 130 zarzutów za nielegalny handel grami. Polakowi grozi gigantyczna kara

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł