Owczarek niemiecki i jelonek się przytulają
Źródło: Instagram/buckys_porch

Owczarek niemiecki i jelonek zostali parą. Prawdziwa przyjaźń i miłość, która wzrusza do łez

9 Czerwca 2020

Owczarek to psiak, który z reguły kojarzy się z rozszczekanym strażnikiem chroniącym swoje terytorium. Jednak w tych uroczych zwierzakach drzemie o wiele więcej zaskakujących cech niż mogłoby się wydawać. Sarge jest najlepszym dowodem na to, że owczarki są obdarzone również niesamowitymi pokładami czułości, opiekuńczości oraz miłości. Co więcej - przełamujących wszelkie stereotypy i pokonujących międzygatunkowe ograniczenia.

Sarge jest dziewięcioletnim owczarkiem niemieckim. Mieszka w dużym gospodarstwie wraz ze swoimi opiekunami i... sarnami, jelonkami i krowami. Pies jest nie tylko jednym z domowników - owczarek został kochającym opiekunem dla małych, leśnych stworzeń, których ratowaniem zajmują się właściciele farmy. Ranne, chore jelonki i sarny trafiają do Stephen na rekonwalescencję, w której aktywnie pomaga wielki pies.

Owczarek kocha jelonki i sarny

Cheryl Stephen, mieszkanka stanu Ohio, przy swoim domy prowadzi farmę, na której mieszka mnóstwo zwierząt - od saren, jeleni, przez krowy, aż do psów i kotów. Wydawałoby się, że ta wielogatunkowa hałastra będzie stanowić mieszankę wybuchową. Nic bardziej mylnego - zwierzaki po raz kolejny pokazują co to znaczy tolerancja, empatia i przyjaźń, które pokonują wszelkie podziały. Cheryl prowadzi konto na Instagramie, na którym dzieli się ze światem relacjami z poczynań swoich uroczych podopiecznych. Prawdziwą gwiazdą farmy stał się dziewięcioletni owczarek niemiecki, Sarge, który kocha... jelonki i sarenki!

Psiak, który kojarzony jest raczej z byciem groźnym stróżem i dosyć agresywnym czworonogiem, stał się najlepszym przyjacielem, ale też kochającym opiekunem dla małych pacjentów, którzy prosto z lasu trafili pod opiekę kobiety o złotym sercu. Zdjęcia, na których zostały uwiecznione wymiany czułości między owczarkiem a jelonkiem, wspólne zabawy na świeżym powietrzu, drzemki, posiłki stały się hitem w sieci. Rzesze internautów nie może ukryć wzruszenia na widok tej zaskakującej pary.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
2.Na zdjęciu schował się kot. 90% osób poddaje się po kilkunastu sekundach szukania

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Serge i mały jelonek są nierozłączniSerge i mały jelonek są nierozłączni
Instagram/buckys_porch

Owczarek kocha jelonkaOwczarek kocha jelonka
Instagram/buckys_porch

Pies czuwa nad bezpieczeństwem maluchaPies czuwa nad bezpieczeństwem malucha
Instagram/buckys_porch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  3. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze
  4. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  5. Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać
  6. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł