owczarek w kościele
Źródło: Facebook.com/Most Watched Today

Owczarek co niedzielę przychodzi do kościoła. Powód powoduje morze łez

8 Listopada 2020

Owczarek został przygarnięty przez gorliwie wierzącą kobietę, która co niedzielę uczestniczyła w nabożeństwie. 57-letniaMaria Margherita Lochi z San Donaci w południowych Włoszech zmarła kilka miesięcy temu. Zwierzak upamiętnia ją w piękny sposób.

Owczarek niemiecki został przez nią adoptowany, gdy błąkał się niepodal jej domu. Kobieta miała wielkie serce i kiedy tylko mogła pomagała bezpańskim czworonogom. Tommy od razu nawiązał z nią piękną i głęboką więź. Nie chciał opuścić swojej nowej pani choćby na krok. Towarzyszył jej podczas zakupów, spacerów, wykonywania codziennych obowiązków i coniedzielnej wycieczki do kościoła. Pies leżał obok niej przez całą mszę.

Zatrzasnęła drzwi i nie mogła wejść do domu. Wtem kociątko dokonało prawdziwego cudu, nagranie jest hitem sieciZatrzasnęła drzwi i nie mogła wejść do domu. Wtem kociątko dokonało prawdziwego cudu, nagranie jest hitem sieciCzytaj dalej

Owczarek nie opuszczał pani na krok

Choć widok psa w kościele był niecodzienny, owczarek nigdy nie dał wiernym powodu do narzekań. Zawsze przez całe nabożeństwo siedział cicho obok nóg 57-latki. Nie zdarzyło się nawet, by kogokolwiek rozpraszał. Z zainteresowanie wpatrywał się w poczynania kapłana.

Ludzie w końcu przywykli do obecności owczarka w świątyni. Wydarzyła się jednak tragedia. Maria zmarła na raka, pozostawiając go zupełnie samego. Pies nie rozumiał, co się wydarzyło. Choć kobieta uratowała przed nim kilka psów, żaden nie był w nią tak wpatrzony.

Podczas ceremonii pogrzebowej kobiety, która odbywała się w tym samym kościele, pies przyłączył się do tłumu żałobników. Gdy trumna była otwarta, pies nie spuszczał z niej wzroku. Wydawał się nie rozumieć, że jego pani odeszła na zawsze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bezdomny pies ocalił 25-latkę przed atakiem bandytów. Turystka odwdzięczyła mu się w cudowny sposób
2. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
3. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli nowo narodzone kocięta. Ich unikalny wygląd robi piorunujące wrażenie

Owczarek co niedzielę pojawia się w kościele

Pies codziennie przychodził na msze święte. Nikt nie miał serca wyrzucić go ze świątyni. Pamiętali jego wizyty u boku Marii i nie widzieli powodu, by po jej śmierci miał przestać być tam mile widziany.

-Siedział z nią grzecznie, nigdy żaden parafianin się na niego nie skarżył. Nie mam serca go wyrzucić. Sam niedawno straciłem psa, więc zostawiam go w spokoju a po mszy po prostu go wypuszczam - stwierdził lokalny duchowny.

Owczarek stał się ulubieńcem wszystkich parafian, którzy wspólnie dokarmiali go, przed kościołem stała jego miska z wodą. Wszystkim jednak zależało na tym, by czworonóg znalazł prawdziwy, stały dom, w którym odsapnie od smutku i tragedii.

Dlaczego kot ma szorstki język? Niewiarygodne odkrycie naukowców wprawia w osłupienieDlaczego kot ma szorstki język? Niewiarygodne odkrycie naukowców wprawia w osłupienieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalny
  4. Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?
  5. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno
  6. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  7. Najszybszy przepis babci na blok czekoladowy bez pieczenia. Chwila mieszania i do lodówki

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł