Owczarek patrzy przerażony na małego kotka
Źródło: Youtube/PrincessRouge

Owczarek nie bał się nikogo. Do czasu, kiedy na jego drodze nie stanęło pewne niepozorne stworzenie

6 Maja 2020

Owczarek należy do jednych z najodważniejszych psów. Wydawałoby się, że nic i nikt mu nie może być straszne. Jednak w obliczu spotkania z tym stworzeniem, nawet największy twardziel zdębiał ze strachu.

Spokój pewnego owczarka został zmącony przez pojawienie się nowych domowników. Na domiar złego - przybysze okazali się być bardzo przerażający...

Owczarek niemiecki przeraził się na widok małego stworzenia

Pewna rodzina żyła spokojnie z psem i kotem. Wydawało się, że żadne wydarzenie nie zmąci tej sielanki. Aż pewnego dnia okazało się, że ich grono powiększy się o nowych członków! Kotka urodziła bowiem trzy kocięta. Świeżo upieczona mama i jej opiekunowie nie posiadali się ze szczęścia. Nie można tego powiedzieć o owczarku, który przy pierwszym spotkaniu z maluchami przeżył prawdziwy szok.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka była zrozpaczona po stracie niezwykłego przyjaciela. Pewne niespodziewane spotkanie przerwało jej żałobę 2. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi

Właściciele uroczej hałastry postanowili uwiecznić na filmie moment pierwszego spotkania owczarka z małymi kotkami. Jednak nie spodziewali się, że jego reakcja będzie aż tak... zabawna! Okazało się bowiem, że pies, który na codzień jest przecież dzielnym stróżem ogniska domowego, najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia co zrobić na widok małych stworzeń. Na początku obserwuje je z oddali, a na jego pyszczku widoczny jest wielki frasunek. Psiak obwąchuje maluchy i przygląda im się bacznie. Wszystko przy zachowaniu stosownych środków ostrożności i dystansu. A co jeżeli to kamuflaż? Kto wie - może te szkraby tylko udają nieporadne i rozkoszne mruczki. Może zaraz okaże się, że nie są tym, czym się wydają?

Pies, cały czas zachowując ogromną czujność, pozwala zbliżyć się do siebie tajemniczemu przybyszowi. W pewnym momencie nawet może sobie pozwolić na odetchnięcie z ulgą - nic nie wskazuje na to, że nowi mieszkańcy domy są groźnymi potworami. Wręcz przeciwnie, te ich popiskiwania i nieporadne ruchy mają w sobie ogromny urok... Trzeba przyznać, ze jest coś rozczulającego w tych maleństwach. I wtedy następuje gwałtowny zwrot akcji.

Kociak zbliża się nieco do owczarka. Pies nie był przygotowany na taki obrót spraw. Jego reakcja jest natychmiastowa - zrywa się przerażony, a jego oczy wyrażają jedno: przerażenie.

Jak myślicie - czy psiak przełamie swój strach i zaprzyjaźni się z maluchami?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Starszy pies chce nauczyć szczeniaka, jak się siada z gracją. Nagranie bawi do łez
  2. Najbardziej agresywny pies na świecie? Chihuahua pokazuje wszystkim, gdzie ich miejsce
  3. Beagle w ciężkim stanie trafił do schroniska. Wolontariusze zamarli na jego widok
  4. 2-letnia suczka wciąż wygląda jak szczeniak. Jej niecodzienny wygląd nie jest wynikiem żadnej choroby
  5. Kupiła sfinksa za prawie 3 tysiące złotych. Gdy mruczek zaczął rosnąć, odebrało jej mowę
  6. Chciał zaimponować psu swoim talentem. Reakcja zwierzaka mówi sama za siebie

Źródło: Youtube/PrincessRouge

Następny artykuł