Owczarek całuje jelenia
Źródło: youtube/daily mop

Malutki jeleń nie bał się ogromnego psa. Wtedy owczarek zrobił rzecz, którą zapamięta do końca życia

1 Października 2020

Owczarek pilnował małego jelenia, który prawdopodobnie się zgubił. Zwierzę opiekowało się bezbronnym stworzeniem, nie pozwalając się nikomu do niego zbliżyć. Owczarek starał się zastąpić matkę jelonkowi, której przy nim nie było. To, co zrobił dosłownie topi nasze serca!

Owczarki słyną ze swojej opiekuńczości. Zwierzęta potrafią być potulne jak baranki, ale kiedy trzeba są agresywne i groźne. Nie bez powodu psy tej rasy są zatrudniane do pracy w policji, straży czy w innych służbach. Ale i wielu Polaków chce mieć owczarka w domu! Koniecznie sprawdźcie naszą listę z najpopularniejszymi psami w Polsce! Owczarki są duże i bardzo słodkie, co udowodnił jeden z przedstawicieli tej rasy, który spotkał na drodze małego jelonka.

Chciał sprawdzić, czy koty rozumieją języki świata. Eksperyment wszystkich zaskoczyłChciał sprawdzić, czy koty rozumieją języki świata. Eksperyment wszystkich zaskoczyłCzytaj dalej

Owczarek niemiecki spotkał jelonka

Owczarek niemiecki został przyłapany na spotkaniu z jelonkiem. Właściciel nagrał jego piękne zachowanie, kiedy pies zobaczył, że przy jeleniu nie ma jego mamy. Zamiast odejść dalej i zostawić mniejszego brata w potrzebie, pies położył się na ziemi i czekał na dalszy rozwój wydarzeń. W pewnym momencie pocałował swojego nowego przyjaciela i zaczął go lizać po pyszczku! Jelonek nie przestraszył się, czuł się bezpiecznie w obecności dużego zwierzęcia. Chwilę później wstał i zaczął interesować się kamerą, która wszystko nagrywała. Nie wiadomo, co stało się dalej.

DZISIAJ GRZEJE:1. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat
2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
3. Myślał, że znalazł porzuconego koalę. Bardzo się pomylił, wziął do domu wyjątkowo rzadkie zwierzę

Zachowanie rozczuliło wszystkich internautów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że owczarki niemieckie są wspaniałe. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w tym te porównujące jelonka do małego Bambi z Disneya. W filmie animowanym Bambi stracił swoją matkę, która została zastrzelona w lesie podczas polowania. Zaopiekował się nim ojciec, jelonek też mógł liczyć na wsparcie swoich przyjaciół: królika i skunksa.

To nie pierwszy raz, kiedy przedstawiamy Wam wspaniałe zachowanie owczarka względem jelonka. Kiedy pewna kobieta znalazła na drodze małego jelenia, pies zaopiekował się nim jak swoim dzieckiem. Owczarki mają serca otwarte dla każdego. Nie ma znaczenia gatunek, najważniejsze, aby pomóc bliźniemu.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Pochwalili się pupilem nie z tego świata. Ludzie nie dowierzali własnym oczom, wygląda jak mieszanka kota i psa
  4. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  5. Pies błaga właściciela, żeby nie wychodził do pracy. Nie do wiary, ma najsmutniejsze oczka na świecie
  6. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy

źródło: youotube

Następny artykuł